18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wbił mu szpilkę

Druga walka Pudzianowski Najman? "Jestem gotowy"

Wojciech Kozicki
06.06.2023  11:16
Druga walka Pudzianowski Najman w MMA? "Jestem gotowy"
Druga walka Pudzianowski Najman w MMA? "Jestem gotowy" Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News, Piotr Molecki/East News

Kolejna walka Mariusz Pudzianowski Marcin Najman? Były pięściarz i samozwańczy promotor Kanału Sportowego chce znowu walczyć z Pudzianem w formule MMA. El Testosteron wbił Pudzianowi szpilkę. A może kariera Najmana to już trochę o(d)klepany temat?

Druga walka Mariusz Pudzianowski Marcin Najman możliwa? Być może dojdzie do skutku z inicjatywy Najmana, ponieważ w mediach społecznościowych ogłosił chęć rewanżu z Pudzianowskim. Wygasająca kariera Najmana potrzebuje walki z Pudzianem? Ten splendor może być bardzo bolesny, a na wizytę u specjalisty trochę się czeka...

Walka Pudzianowski Najman. Pięściarz wbił mu szpilkę?

Mariusz Pudzianowski właśnie przegrał z Arturem Szpilką na gali KSW na PGE Narodowym. To druga porażka Pudziana z rzędu. Wcześniej musiał uznać wyższość Mameda Chalidowa. Czyżby Najman wyczuł słabszą formę Pudziana i chce to wykorzystać?

Marcin Najman ostatni raz "walczył" w marcu. Na gali HIGH League pokonał Pawła Jóźwiaka. Ostatnio jego główną działalnością są filozoficzne rozważania o tematach wszelakich oraz wspominanie wywiadu w Kanale Sportowym. Wydał też książkę, ale jeśli chodzi o poziom literacki, to raczej odklepał.

Po KSW na Narodowym pytacie, czy jestem gotowy na rewanż z Pudzianem. Odpowiadam rzeczowo, jestem!

- ogłosił Marcin Najman.

Pudzian zapowiada koniec kariery. Ostatnie walki w KSW?

Mariusz Pudzianowski w jednym z wywiadów zapowiedział, że jego kariera sportowa zakończy się w ciągu kilku lat. Przyznał, że sport to tylko epizod w jego życiu. Pudzian uspokoił jednak fanów, że jeszcze kilka razy stanie w oktagonie do walki. Czy będzie chciał skupić się na dziecku?

Walka Pudzian Najman. Najważniejsza walka w historii polskiego MMA?

Walka w klatce KSW Pudzianowski Najman odbyła się w 2009 roku. Oczywiście wygrał Pudzian. Czy rewanż Pudziana z Najmanem byłby hitową walką? I czy El Testosteron powinien już zapisać się do dobrego ortopedy?

Marcin Najman zapowiada gotowość do ponownego zmierzenia się z Mariuszem Pudzianowskim. Obaj panowie poprzednio spotkali się w klatce w 2009 roku, a ich walka była prawdopodobnie najważniejszą w historii MMA w Polsce

- pisze Radio ZET.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Walka Pudzianowski Najman [WIDEO]

logo Tu się dzieje