18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coś nie pykło

Durczok brał krocie za szkolenia z kreowania wizerunku

01.08.2019  19:15
Durczok brał krocie za szkolenia z kreowania wizerunku
Durczok brał krocie za szkolenia z kreowania wizerunku Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Kamil Durczok za sprawą swojego ostatniego wyczynu z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu, wrócił na usta wszystkich. Patrząc na to, co robił, zanim spowodował wypadek - chyba nie tak to miało wyglądać.

Kamil Durczok był kiedyś wziętym dziennikarzem telewizji TVN i autorytetem dla wielu osób. Życie jest jednak nieprzewidywalne i pisze scenariusze, na które byśmy nigdy nie wpadli. Kariera prezentera pod wpływem afer zupełnie się zatrzymała.

Durczok brał krocie za szkolenia z budowania wizerunku

Durczok wciąż chciał być uznawany za autorytet i robił wszystko, by kojarzyć się ludziom z rzeczami poważnymi. Jedną z takich aktywności było prowadzenie szkoleń z kreowania wizerunku. Durczok zarabiał na tym krocie, niestety - po tym, jak wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu, już chyba nikt nie uwierzy w jego słowa.

Jeszcze niedawno były gwiazdor TVN prowadził szkolenia pt. "Budowa wizerunku z Kamilem Durczokiem". Za udział w nich, zapłacić trzeba było aż 8487 złotych. Jednakże osobom chętnym przysługiwało dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej.

To, co wtedy przekazywał uczestnikom spotkania, powinien teraz wykorzystać w praktyce - może jakimś cudem zatrze złe wrażenie po tym, jak policja przyłapała go na prowadzeniu auta z 2,6 promilami alkoholu w wydychanym powietrzu.

W okresie, w którym owe szkolenia prowadził, Durczok nazywał się: "dziennikarzem najbardziej godnym zaufania". Jak dowiedział się Plotek, szkolenia nie są na ten moment organizowane. Myślicie, ze Durczok teraz sam wygrzebie się z kryzysu wizerunkowego?