18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Nie martwcie się”

„Dzień dobry TVN” oficjalnie zniknęło z ramówki! Widzowie wściekli

20.01.2023  11:58
"Dzień dobry TVN" znika z ramówki
"Dzień dobry TVN" znika z ramówki Fot: Instagram _marcinprokop

To oficjalnie wieści ze świata telewizji - „Dzień dobry TVN” zniknęło z anteny! Wiadomość przekazali Dorota Wellman oraz Marcin Prokop. Widzowie nie kryli smutku.

„Dzień dobry TVN” od 2005 roku przyciąga rzesze fanów przed telewizory i cieszy się olbrzymią popularnością wśród Polaków. Przez lata przewinęło się przez program wiele największych gwiazd nadwiślańskiego kraju, a my, śmiertelnicy, mogliśmy radować się, śmiać i płakać na przemian, urzeczeni ich talentami.

Obecnie hitowy program śniadaniowy prowadzą cztery duety – Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz starzy wyjadacze i weterani telewizji – Marcin Prokop z Dorotą Wellman.

Dzień dobry TVN” zniknęło z anteny stacji

Pod koniec wczorajszego (19.01) odcinka Marcin Prokop i Dorota Wellman ogłosili wstrząsające i mrożące krew w żyłach wieści - „Dzień dobry TVN” oficjalnie znika z ramówki stacji. To koniec popularnego programu? Jeszcze nie.

Para prowadzących wyjaśniła dokładnie zaistniałą sytuację.

Uwaga! Mamy dla was ważną wiadomość. W piątek i w sobotę na antenie nie pojawi się „Dzień dobry TVN”, a to ze względu na Puchar Świata w skokach narciarskich, który będzie w tym czasie emitowany

- przekazano na antenie.

Niemniej popularne duo dodało także, że niedługo wszystko wróci do normy i poprosili widzów o niemartwienie się takim stanem rzeczy.

Nie martwcie się, wracamy już w niedzielę o normalnej porze

- uspokoili.

Fani zostali już jednak rozjuszeni – poczęli prychać i wzdychać, być może słusznie, w mediach społecznościowych. Padają komentarze, że „konkurencja się cieszy” i pytania „czy nie ma od tego kanałów sportowych?”. Jest w tym trochę racji. Niestety, fani TVN muszą obejść się smakiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także