18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła stawki

Doda zła o kasę. Nie zarobiła na "Dziewczynach z Dubaju"

Wojciech Kozicki
20.06.2023  09:46
„Dziewczyny z Dubaju” na Netfliksie. Doda wkurzona na Netflix
„Dziewczyny z Dubaju” na Netfliksie. Doda wkurzona na Netflix Fot: Wojciech Olkusnik/East News

Film „Dziewczyny z Dubaju” na Netfliksie. Polska produkcja okazała się hitem Netflix. Doda jest jednak wkurzona. Poszło o pieniądze za film. Tymczasem Godlewska oskarża Dodę o udział w aferze dubajskiej.

Film „Dziewczyny z Dubaju” trafił do oferty Netfliksa. Polska produkcja o aferze dubajskiej podbiła Netflix i jest na pierwszym miejscu wśród najchętniej oglądanych filmów. Doda na Instagramie zasugerowała, że sukces komercyjny nie oznacza sukcesu finansowego…

O, numer jeden, "Dziewczyny z Dubaju" na Netfliksie. Zgadnijcie, ile zarabiam za to, że są numerem jeden? Tysiąc dolarów Nie, nie dziesięć

- zirytowała się Doda na Instagramie.

"Dziewczyny z Dubaju" na Netflix. Doda wybrała jednak Polsat

W takim razie ile zarobiła Doda na filmie „Dziewczyny z Dubaju”? Śpiewająca producentka ujawniła, że odkąd film trafił do kin „nie zarobiła ani złotówki”. Cieszy się jednak, że chociaż nakręciła „spoko film”. Podkreśliła, że ze względu na warunki finansowe Netfliksa, jej program "Doda. 12 kroków do miłości" trafił do oferty Polsat Go. Również jej nowy program "Doda. Dream show" trafi do Polsatu.

Doda wścieka się, bo nie zarabia na filmie, który kosztował ją miesiące pracy. Na Instagramie widać, że piosenkarka niedługo zabawiła na Netfliksie. Szybko przerzuciła się na Polsat, z którym współpracuje prawdopodobnie na dużo lepszych warunkach. Na platformie streamingowej stacji Doda znalazła swój show "12 kroków do miłości", który z radością poleciła internautom

- pisze teleshow.wp.pl.

Afera dubajska. Które polskie gwiazdy latały do Dubaju na seks?

Nic dziwnego, że film "Dziewczyny z Dubaju" ma wysokie wyniki oglądalności. Afera dubajska nie cichnie, a Esmeralda Godlewska ujawniła które gwiazdy, aktorki i piosenkarki jeździły na płatny seks do Dubaju. Twierdzi, że Doda świadczyła usługi seksualne dla dubajskich szejków.

Na tym nie koniec afery. Ewa Minge również potwierdziła, że polskie gwiazdy to często luksusowe prostytutki. Podała nawet stawki polskich gwiazd za seks. Joanna Krupa dodała, że role za seks się zdarzają, a ona sama otrzymywała niemoralne propozycje.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje