18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Ed Sheeran płacze. "Guz wykryty u ciężarnej żony"

Wojciech Kozicki
22.03.2023  20:10
Ed Sheeran się rozpłakał. "Guz wykryty u ciężarnej żony"
Ed Sheeran się rozpłakał. "Guz wykryty u ciężarnej żony" Fot: YouTube/Disneyplus screen

Ed Sheeran i dramat w życiu osobistym. Artysta płacze przed kamerą, mówiąc o guzie wykrytym u ciężarnej żony i śmierci przyjaciela. To scena z filmu dokumentalnego "The Sum Of It All" na Disney Plus, który zapowiada nową płytę Eda Sheerana.

Ed Sheeran to nie tylko przeboje, wielkie koncerty, hity i stadiony śpiewające jego teksty piosenek. To też smutne życie prywatne. Wkrótce premierę będzie miał film dokumentalny "The Sum Of It All" o autorze przeboju "Shape of you". W zwiastunie ujawniono scenę, w której Ed Sheeran płacze, mówiąc o swojej ciężarnej żonie u której wykryto guza. Umarł też jego najbliższy przyjaciel.

Ed Sheeran o chorobie żony i śmierci przyjaciela

Gdy Ed Sheeran dowiedział się, że jego żona jest w drugiej ciąży, lekarze postawili dramatyczną diagnozę. Wykryto guza. Żona Eda Sheerana , którą poślubił w 2019 roku, aż do porodu nie mogła poddać się operacji usunięcia guza. Piosenkarz ujawnił, że była w bardzo złym stanie.

To jednak nie koniec smutnych wiadomości. Ed Sheeran dowiedział się, że na atak serca zmarł jego przyjaciel i producent muzyczny Jamal. Musiał również walczyć w sądzie z oskarżeniami o plagiat.

W ciągu miesiąca moja ciężarna żona dowiedziała się, że ma guza, bez możliwości leczenia, aż do porodu. Mój najlepszy przyjaciel Jamal, mój brat, zmarł nagle, a ja stanąłem przed sądem, broniąc mojej uczciwości. Krążyłem po spirali strachu, depresji i niepokoju. Czułem się, jakbym tonął, z głową pod powierzchnią, patrząc w górę, ale nie będąc w stanie przebić się, by zaczerpnąć powietrza – wyznał Ed Sheeran.

Wkrótce ukaże się nowa płyta Eda Sheerana. Muzyk zapowiedział, że będzie zainspirowana trudnym czasem w jego życiu prywatnym, gdy zmagał się ze strachem i depresją. Dokument "The Sum Of It All" będzie miał premierę na Disney Plus.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Ed Sheeran: The Sum Of It All | Official Trailer | Disney+

Czytaj także