sześć zer

Edzia Górniak dostała własny program. Zapłacą jej tyle, że padniesz

07.08.2019  13:41
Edzia Górniak dostała własny program. Zapłacą jej tyle, że padniesz
Edzia Górniak dostała własny program. Zapłacą jej tyle, że padniesz Fot: Instagram/Edyta Górniak

Edyta Górniak nie musi śpiewać. Choć kiedyś słynęła z głosu, dziś robi karierę raczej osobowością. A tę postanowili wykorzystać w TVN - dostała własny program.

Kiedy ostatnio słyszeliście, jak Edyta Górniak śpiewa? Dawno? Nie ważne. I tak jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. A teraz trochę się przebranżowi - zejdzie ze sceny, wkroczy do telewizji.

Urok diwy zauważył i docenił dyrektor programowy TVN - Edward Miszczak. Piosenkarka tak mu się spodobała, że postanowił dać jej własny program. Już teraz, w ciemno, stwierdzić możemy, że będzie tak wybitny, jak zmagania Małgonii i Radzia w "Iron Majdan"

Kolejnych sześć zer na koncie

Skąd ta pewność? Cóż, Edyta Górniak zagra pierwsze skrzypce w programie, w którym zmierzy się z różnymi wyzwaniami. Ma wykonywać czynności, jakich wcześniej nie robiła, na przykład prowadzić samochód. Powiemy więcej - pod okiem kamer zdawać będzie nawet prawo jazdy.

Stacja zaplanowała 10 odcinków z wyzwaniami dla Edyty. Na gwiazdę pieniędzy nie szczędzą. Za każdy z nich zapłacą jej 100 tysięcy złotych. Jak łatwo policzyć, za całość Górniak zainkasuje pełen milion!

Przeczytaj więcej
Komentarze