18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiele wyrzeczeń

Edyta Górniak GŁODUJE. To sekret jej urody?

17.11.2022  12:25
Edyta Górniak głoduje dla zdrowia
Edyta Górniak głoduje dla zdrowia Fot: Mateusz Jagielski/East News

Edyta Górniak znana jest wszystkim Polakom. Piosenkarka od lat utrzymuje nienaganną formę, a teraz wiemy już, w jaki sposób jej się to udaje.

Piosenkarkę w życiu otacza miłość - a to zawsze pierwszy krok do sukcesu. Edyta Górniak ma ze swoim synem Allanem Krupą wyjątkowo bliski kontakt. Jak prawdziwa, czuła matka, wraz z nim przeżywa wszystkie radości i smutki. Na szczęście więcej jest radości.

Edyta Górniak głoduje dla zdrowia

Poza tym Edyta Górniak musi trzymać formę fizyczną, by na scenie dawać z siebie wszystko. Ma swoje sposoby i sekrety na to, by w jak najlepszej formie i zdrowiu występować przed publicznością. Niedawno gwiazda skończy 50 lat, a wciąż wygląda jak bardzo młoda kobieta. Jak dowiedział się "Super Express", gwiazda zawdzięcza młody wygląd... głodówkom.

To, co pozwala zachować mi taki rodzaj młodości powiedzmy, to: szalona dusza, serce dziecka, praca w show-biznesie oraz to, że jakieś 12–13 lat temu odkryłam głodówki

– mówi „Super Expressowi” wokalistka.

"Te głodówki uratowały mój organizm wiele razy. Detoksy również bardzo mi pomagają. Mój najdłuższy detoks trwał dwa tygodnie, z czego samej głodówki było pięć dni. Piłam wtedy tylko wodę i przepłukiwałam organizm. To daje szansę uporządkowania organizmu od środka, daje szansę na pojawienie się nowych krwinek, ciało nabiera witalności, dostaje tlenu, krew lepiej krąży, oczyszcza się z metali ciężkich" – dzieli się swoim sekretem Edyta Górniak. 

Współcześni ludzie jedzą zbyt dużo i zbyt często, dlatego post przeprowadzony z głową może być pomocny. Zanim jednak ktokolwiek wpadnie na pomysł naśladowania Edyty Górniak, dobrze byłoby, aby zrobił odpowiednie badania i skonsultował się z lekarzem.

Czytaj także