odpowiedzialna matka?

Edyta Górniak kłóci się z Allankiem. Przyznaje: "jest łasy na kasę"

12.08.2019  10:15
Edyta Górniak kłóci się z Allankiem. Przyznaje: "jest łasy na kasę"
Edyta Górniak kłóci się z Allankiem. Przyznaje: "jest łasy na kasę" Fot: Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Piosenkarka Edyta Górniak postanowiła nauczyć syna, czym jest odpowiedzialność. Właśnie oznajmiła, że nie sfinansuje jego kosztownych zachcianek.

Allan Krupa - syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy, ma dopiero 15 lat, ale już sprawia pierwsze problemy wychowawcze. Gdy w styczniu świętował urodziny, przyłapano go na piciu alkoholu i paleniu papierosów. Później jego mama mocno przeżywała, że nie radzi sobie z synem.

Teraz Edyta Górniak postanowiła nieco opowiedzieć o swoim jedynym, ukochanym synku Allanku i jego umiłowaniu do pieniądza. Chłopak jest młody, nie pracuje, więc powinno mu wystarczyć ewentualne kieszonkowe. Ale nie starcza.

On jest łasy na kasę na papierosy. Za każdym razem kiedy chce je kupić, udaje mu się udobruchać mnie albo kogoś z mojej ekipy... Niestety, cały czas z tym walczę i muszę przyznać ze smutkiem, że na razie przegrywam - wyznała gwiazda.

Pieniążków nie będzie

Jeśli myślicie, że mama 15-latka, która daje mu pieniądze na używki, jest całkowicie nieodpowiedzialna, jesteście w małym błędzie. Edyta wyznała, że nie ma mowy o spełnianiu wszystkich, często wygórowanych zachcianek dziecka.

Allanek wspomina mi już, że będzie w niedalekiej przyszłości chciał samochód. Odpowiedziałam mu, że wspaniale, bo będzie miał na co odkładać. On stwierdził, że nie ma pracy. To ja mu powiedziałam, żeby sobie takiej poszukał - opowiada.

Zdaje się więc, że Górniak całkowicie syna nie rozpuści i uczy go, albo przynajmniej stara się nauczyć odpowiedzialności.

Przeczytaj więcej
Komentarze