18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odcięcie pępowiny

Edyta Górniak kupuje synowi mieszkanie

07.06.2019  13:39
Edyta Górniak kupuje synowi mieszkanie
Edyta Górniak kupuje synowi mieszkanie Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Edyta Górniak zdecydowała, że najwyższy czas ku temu, by jej syn - Allan, się usamodzielnił. Dlatego zdecydowała się kupić mu mieszkanie. Obserwować możemy odcięcie pępowiny. 

Edyta Górniak podjęła decyzję, która dosłownie zelektryzowała jej fanów. Wokalistka, która znana jest z niebywale mocnej więzi ze swoim jedynym synem Allanem, kupuje mu mieszkanie! Czyżbyśmy byli świadkami stopniowego odcinania pępowiny?

Artystka przeprowadzała się wielokrotnie, przez dłuższy czas mieszkała również za granicą. Ostatecznie razem z synem wrócili do Polski, a ów zaczął naukę w wojskowym liceum pod Warszawą, w którym świetnie się czuje.

Allan w wojskowym wydaniu z mamą u boku

Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta uznała, że nadszedł czas, by podarować mu własne lokum - ujawnił znajomy piosenkarki w rozmowie z Faktem.

Piosenkarka jest zdania, że w razie, gdyby ona chciała się ponownie przeprowadzać - Allan będzie mógł zostać na swoim. Na pewno będzie musiał się stać bardzo odpowiedzialny i dorosły.

Edyta jest bardzo dumna, że Allan wyrasta na odpowiedzialnego mężczyznę i chce mu zagwarantować zabezpieczenie na przyszłość - podsumowuje informator tabloidu.

Życzymy powodzenia "na swoim"!

Przeczytaj więcej
Komentarze