18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to będzie ten jedyny?

Edyta Górniak ma nowego ukochanego?

28.03.2019  18:13
Edyta Górniak ma nowego mężczyzną?
Edyta Górniak ma nowego mężczyzną? Fot: Flickr

Edyta Górniak przeżyła już niejedno miłosne uniesienie, ale też niejedno rozczarowanie. Wygląda na to, że w jej życiu znowu zagościł mężczyzna. Czy będzie to coś poważniejszego?

Diva polskiej estrady, Edyta Górniak, przyzwyczaiła nas już do tego, że w jej życiu pojawiało się wielu mężczyzn. Wydaje się jednak, że do tej pory wokalistka nie znalazła tego jedynego. Ale jak podaje portal „Pudelek”, w życiu Edyty Górniak po raz kolejny pojawił się nowy mężczyzna. Kim jest wybranek artystki?

Edyta Górniak spotyka się z piłkarzem

Według nieoficjalnych doniesień Edyta Górniak spotyka się z byłym piłkarzem Arki Gdynia, Tomaszem Mazurkiewiczem. Mimo że w jego mediach społecznościowych pojawiły się już pytania od fanów, dotyczące rzekomego związku, sportowiec milczy jak zaklęty. Podobną strategię obrała Edyta Górniak, która jeszcze nie pochwaliła się nowym związkiem.

Tomasz Mazurkiewicz chłopakiem Górniak?

Tomasz Mazurkiewicz jest piłkarzem. W przeszłości związany był m.in. z Arką Gdynia, Legią Warszawa czy duńskimi drużynami ligowymi. Swego czasu trafił także do składu młodzieżowej reprezentacji Polski. Jest też tatą dwóch córek.

logo Tu się dzieje