18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Naga prawda

Górniak nago. Wspomina nagie zdjęcia dla Playboya

30.12.2022  20:22
Playboy to był błąd? Górniak ujawnia nagą prawdę
Playboy to był błąd? Górniak ujawnia nagą prawdę Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Edyta Górniak nago – pamiętajcie? Ona nie może zapomnieć, a rozbierana sesja i nagie zdjęcia dla Playboya po latach są dla niej traumatyczne.  W jednym z wywiadów wróciła do tamtych chwil.

Edyta Górniak to dziś kosmici, astralna energia i teorie spiskowe. Kiedyś nazwisko Górniak oznaczało przeboje, najlepsze polskie piosenki, ale też nagie zdjęcia. Edycie Górniak przyszło się rozebrać dla Playboya aż trzykrotnie w 1994, 1998 i 2006 roku, a ta ostatnia sesja była wyjątkowo pikantna. Diwa nie wspomina rozbieranych sesji zdjęciowych zbyt dobrze.

Edyta Górniak nago. Playboy to był błąd?

Edyta Górniak w rozmowie z „Faktem” ujawniła, że do nagich zdjęć namówił ją były mąż Dariusz Krupa. Przyznała, że z perspektywy czasu żałuje zrobienia tych zdjęć i marzy jej się, by6 kiedyś zniknęły z internetu. Ma nadzieję, że „kiedyś strzelą pioruny w ten cały internet”.

Takie argumenty usłyszałam: „zrób sobie takie zdjęcia, póki jesteś młoda, bo potem nie będziesz chciała takich zdjęć zrobić”. A prawda jest taka, że ja dałam się namówić byłemu mężowi na taką sesję. Użył takiego argumentu, że jesteś mężatką, to możesz, bo gdybyś nie była mężatką, to głupio, tak jakbyś szukała sobie atencji – wyznała Edyta Górniak (Fakt)

Trzeba przyznać, że po latach naga sesja Edyty Górniak nadal robi wrażenie, a zdjęcia wykonano ze smakiem. Co najważniejsze, sama Edyta Górniak wydaje się teraz wyglądać tam samo młodo i powabnie. Sekret długowieczności? Jak na osobę, która ma 4000 lat, trzyma się bosko!

logo Tu się dzieje