18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chwile grozy

Edyta Górniak zasłabła przed występem w Opolu. Podejrzewano zawał

15.06.2019  10:42
Edyta Górniak zasłabła przed występem w Opolu. Podejrzewano zawał
Edyta Górniak zasłabła przed występem w Opolu. Podejrzewano zawał Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Do bardzo nieprzyjemnego zdarzenia doszło w Opolu, przed występem Edyty Górniak. Diva zasłabła, podejrzewano ciężką chorobę.

Edyta Górniak musiała być przerażona. Na próbach w Opolu diva zasłabła. Ostatnio ma za sobą bardzo intensywny czas, być może to właśnie było powodem jej problemu.

W piątek Edyta Górniak miała wystąpić na 56. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Niestety, podczas próby poczuła się bardzo źle i została odwieziona do pobliskiego szpitala z podejrzeniem zawału serca.

Edyta Górniak zasłabła

Na próbie w amfiteatrze było 40 stopni Celsjusza. Po przyjeździe do hotelu Edyta źle się poczuła. Skarżyła się na ból w klatce piersiowej. Natychmiast została wezwana karetka z obsługi festiwalu, a potem druga, bo podejrzewano zawał – mówił dla Pudelka menadżer gwiazdy.

Edyta noc spędziła w szpitalu, gdzie miała podawane kroplówki i wykonywane wszystkie najpotrzebniejsze badania. Jest jeszcze szansa, że mimo wszystko wystąpi ona w Opolu.

Jeśli Edyta poczuje się lepiej, to niewykluczone, że jej koncert zostanie przełożony na niedzielę i jednak wystąpi przed opolską publicznością - mówił dalej jej menadżer.

Fala upałów na pewno nie sprzyja wytężonej pracy, dlatego jeśli komuś zdrowie w danym momencie niedomaga to lepiej odpuścić sobie większe obowiązki. 

Edycie życzymy zdrowia!

logo Tu się dzieje