18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przez nie zmagała się z hejtem

Edyta Pazura ostro o byłych żonach Czarka

30.03.2019  11:51
Edyta Pazura jest szczęśliwą żoną i matką
Edyta Pazura jest szczęśliwą żoną i matką Fot: Facebook/Edyta Pazura-Maybe Baby

Edyta Pazura mocno i bez ogródek skomentowała post Agnieszki Hyży, która opowiedziała o hejcie jaki na nią spadł, kiedy poślubiła rozwiedzionego mężczyznę. Pazura o taką sytuację oskarżyła byłe żony.

Okazuje się, że ofiarą hejtu można paść z różnych powodów. Agnieszka Hyży i Edyta Pazura przyznały, że w ich przypadku jednym z nich był ślub z mężczyzną, który już wcześniej był żonaty.

"Odebrałam innej kobiecie męża”

Agnieszka Hyży opowiedziała portalowi „Plejada” o tym, z jakim odbiorem spotyka się fakt, że poślubiła rozwiedzionego mężczyznę. Całość opatrzyła też postem na swoim Instagramie, w którym pisze wprost.

"Gdy ktoś na mnie pluje, to nie udaję, że pada deszcz."

W samym wywiadzie możemy za to przeczytać, że Agnieszka do tej pory spotyka się z nienawiścią. Pod jej zdjęciami z mężem wielokrotnie napotyka na komentarze, w których ktoś nazywa ją „szmatą, którą zabrała innej kobiecie męża”.

To dotyka mnie i całą nasza rodzinę. Mojej teściowej łamie się serce za każdym razem, gdy czyta takie rzeczy – tłumaczy Hyży

Edyta Pazura wini byłe żony

Do sprawy odniosła się take Edyta Pazura, która skomentowała post Agnieszki. Edyta jest trzecią żoną Cezarego Pazury, więc dokładnie wie co może oznaczać wiązanie się z rozwiedzionym mężczyzną.

Znak naszych czasów i niestety dotyczy każdego- nawet ludzi anonimowych. Mnie również 12 lat temu. Niektórzy myślą, że jak kogoś zaprosisz na kawę do domu to, później mogą bez zapowiedzi wchodzić Ci do domu każdego dnia. Niestety prawda jest również taka, że wszystkie "ex" biegające po mieście i opowiadające litanie nie z tej ziemi, są tylko wodą na młyn takich portali. Jeżeli już "mówimy" niewygodnymi komunikatami. Nic się nie zmieni w tej kwestii , a jedynie czas pokaże prawdę. Często niewygodną dla innych, ale pokazuje. 13 lat razem, troje dzieci i rodzina – napisała w komentarzu Pazura

Znajomość Edyty z Cezarym sięga roku 2003. Edyta miała wtedy 19 lat. Dziś małżonkowie mają troje dzieci i wyglądają na szczęśliwych.

logo Tu się dzieje