Były mąż nie odpuszcza

Szantaż, sekstaśmy i łóżkowe zabawki. Doda znowu oskarżona

06.04.2019  18:04
Doda oskarżona o szantaż
Doda oskarżona o szantaż Fot: Instagram/dodaqueen

Dorota R. "Doda" miała szantażować swojego byłego męża Emila Haidara za co ten założył jej kolejną sprawę w sądzie. W tle sprawy sekstaśmy, seks analny i gadżety erotyczne.

Małżeństwo Dody i Emila Haidara nie zakończyło się dobrze. Rozstali się trzy lata temu i jeśli teraz czasem przyjdzie im się spotkać, to w sądzie. Emil ciągle zakłada bowiem swojej ex kolejne sprawy, tym razem poszło o sekstaśmę.

Jak się okazuje, Dorota R. i jej obecny mąż Emil S. zostali przez Haidara oskarżeni o szantaż. Mężczyzna poinformował prokuraturę, że para chciała ujawnić kompromitujące nagrania z jego udziałem. Warunek? Zrobią to, jeśli nie cofnie dotychczasowych oskarżeń.

Groźbami osoby te chciały wywrzeć wpływ na pana Emila Haidara, ażeby cofnął wszelkiego rodzaju zawiadomienia złożone przeciwko Dorocie R. Groźby dotyczyły rozgłoszenia w jego środowisku kompromitujących go informacji - czytamy w "Super Expressie".

Wiadomo przy tym, co miałoby się na owych taśmach znajdować. Doda ma być w posiadaniu nagrań, na których Emil Haidar używa zabawek erotycznych do seksu analnego.

Mowa tutaj o sekstaśmie, na której to Emil H. używa różnego rodzaju akcesoriów erotycznych - podaje "Super Express".

Sprawa jest już w toku i jeśli okaże się, że piosenkarka faktycznie szantażowała byłego męża, może trafić za kratki nawet na 5 lat. Jej obecnemu partnerowi Emilowi S. grozi kara nawet 10 lat!

Akt oskarżenia został sporządzony przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie i wystosowany do sądu rejonowego – powiedziała rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej Ewa Bialik.

Doda komentuje seksaferę

Doda nie zamierzała przemilczeć nowych oskarżeń i odniosła się do nich na Instagramie. Wydaje się przy tym, że kolejna sprawa nie robi jej większej różnicy, a wręcz ją śmieszy.

Haidar przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi ani tym bardziej, co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się o tym wspólnie - napisała w instastories.

Doda vs Haidar
Doda vs Haidar
Doda vs Haidar
Przeczytaj więcej
Komentarze