18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec półśrodków!

Emily Ratajkowski całkiem nago! Odważna sesja polskiej gwiazdy [18+]

22.03.2023  14:58
Emily Ratajkowski nago - nagie zdjęcia gwiazdy na Instagramie
Emily Ratajkowski nago - nagie zdjęcia gwiazdy na Instagramie Fot: Instagram emrata

Emily Ratajkowski, gwiazda modelingu polskiego pochodzenia nie bawi się już w skąpą bieliznę i strategicznie ustawione roślinki – gwiazda zapozowała całkiem nago. Efekty sesji pokazała na Instagramie.

Emily Ratajkowski jest wielką gwiazdą w świecie modelingu, a nad jej talentem i urodą rozpływają się fani na całym globie. Gwiazda chętnie pokazuje się w odważnych strojach (lub bez nich) i przyciągających wzrok aranżacjach, a efekty sesji często upublicznia na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Emily Ratajkowski ma polskie korzenie, na co wskazuje jej nazwisko, przez co szczególną popularnością może cieszyć się w Polsce.

Globalną sławę przyniósł jej udział w teledysku do piosenki Robina Thicke’a „Blurred Lines”, a kinomani mogli zobaczyć ją w jednym z ostatnich filmów Davida Finchera. Choć dla niektórych może to być błąd fabularny, młodziutka seksbomba gra tam kochankę lekko utytego Bena Afflecka w średnim wieku. Jest to fantazja, którą żyjemy kolektywnie i którą chcemy pielęgnować.

Niedawno widzieliśmy Emily ubraną w li kwiaty, a teraz gwiazda zdecydowała się pozbyć nawet tego. Choć Instagram zakazuje nagości, Emily możemy zobaczyć w takiej formie, w jakiej została wykształcona przez miliony lat ewolucji. Jest fajnie i wszyscy cieszymy się z tych doniesień.

Emily Ratajkowski nago. Ostra sesja gwiazdy na Instagramie

Mmm, mhm, no, no, nieźle. Emily Ratajkowski nie daje o sobie zapomnieć i skutecznie promuje produkty, które zlecono jej do zareklamowania na Instagramie. O jej niedawnej sesji rozpisują się media, a wszystko przez to, że gwiazda polskiego pochodzenia pokazała swoje nagie ciało, figlarnie igrając z algorytmami Instagrama i poczuciem przyzwoitości Marka Zuckerberga.

Raduje się świat, raduje się ludzkość od Cape Town po Władywostok. Bowiem Emilia Ratajkowska wystąpiła w odważnej sesji dla jednej z marek odzieżowych. Jej efekty znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Emily Ratajkowski nago na Instagramie
Emily Ratajkowski nago na Instagramie Fot: Instagram emrata
Czytaj także