18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec internetu

Projekt Godlewskiej i znanego wróżbity. Wróżycie im sukces?

19.05.2019  15:38
Esmeralda Godlewska i Polski Ken - zapowiada się kolejny szok w mediach społecznościowych
Esmeralda Godlewska i Polski Ken - zapowiada się kolejny szok w mediach społecznościowych Fot: Instagram

Baliście się, że siostry Godlewskie powrócą? W takim razie Esmeralda ma dla was złą wiadomość – wie jak założyć kanał na YouTube i zamierza wykorzystać tę wiedzę. Tym razem będzie z nią działał w duecie Polski Ken.

Małgorzata Esmeralda Godlewska żyje, a walka na Fame MMA 3 z Linkiewicz, nie wybiła jej z głowy robienie kariery w mediach społecznościowych, Zapowiedziała na Instagramie, że rusza jej nowy kanał na YouTube. Przy okazji wyznała, że „zniknęły jej bruzdy” i zrobiła reklamę klinice medycyny estetycznej.

Polski Ken i Esmeralda Godlewska

Godlewska nie będzie działała sama. Towarzyszyć jej będzie znany z operacji plastycznych Polski Ken, czyli Michał Przybyłowicz. Współpraca już się zaczęła, bo Esme i Ken mają już wspólny profil na Instagramie.

Jak odzyskać hasło na YouTube?

Oby tylko Esmeralda nie pokłóciła się z Przybyłowiczem o hasło do konta na YouTube. Kiedy pokłóciła się o hasło ze swoją siostrą Moniką, sprawa miała skończyć się w sądzie. Polski Ken prowadził program ezoteryczny i działał jako „Wróżbita Michael”, więc pewnie dzięki zdolnościom paranormalnym ma dostęp do wszystkich haseł.

godlewska 1
Czytaj także