"Poznacie dzieło Boga"

Ród Godlewskich się powiększy? Esmeralda ogłasza wesołą nowinę

12.04.2019  16:15
Esmeralda Godlewska spodziewa się dziecka?
Esmeralda Godlewska spodziewa się dziecka? Fot: Instagram/Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie od dawna niczego nie nagrały, ale ciągle o nich głośno - zwłaszcza o Monice "Esmeraldzie", która dopiero co stoczyła brutalną walkę w Fame MMA. Tymczasem okazuje się, że "celebrytka" najprawdopodobniej jest w ciąży.

Monika "Esmeralda" Godlewska to ta z Sióstr Godlewskich, o której ciągle jest trochę głośniej. Czy to dobrze? Nie mamy pewności, bo rozgłos przynoszą jej takie rzeczy jak spowodowany po pijaku wypadek, bójka z patoinfluencerką Martą "Linkimaster" Linkiewicz w Fame MMA czy kłótnia z siostrą Małgorzatą i wyrzucanie sobie przewinień.

Siostra Godlewska będzie miała dziecko?

Teraz, niewiele po tym, jak Linkiewicz dosłownie usiadła na Esmeraldzie i okładała ją pięściami, okazuje się, że siostra Godlewska może być w ciąży. Wesołą nowiną (nie)podzieliła się na Instagramie. (Nie)podzieliła, bo nie napisała niczego wprost (podobnie zapowiadała swój udział w Fame MMA).

Na Instagramie celebrytki pojawiło się kilka zdjęć ciążowych brzuszków. Post po chwili zniknął, a na jego miejsce wpadł inny - urocze zdjęcie synka Moniki.

To jednak nie koniec, bo zdjęcie zostało okraszone bardzo znaczącym opisem.

Przesyłamy dużo buziaków dla każdej mamy! Oh.. i Taty:) oraz niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu. Pamiętaj, że nie liczy się to czego chcesz, liczy się to czego tak naprawdę, w głębi serca pragniesz - napisała.

W dalszej części Monika opisuje swoją trudną sytuację i los samotnej matki, na który narzeka, ale w sumie nie do końca ("gdy patrzę na ten obrazek czyli wprost w twarz swojego Aniołka wiem, że warto:) on wynagradza mi wszelkie cierpienia, przy nim jestem szczęśliwa i spełniona") i opisuje swoją rodzinę.

Czy Esme faktycznie jest w ciąży? A może chodzi o inny cud? Tego na pewno dowiemy się już wkrótce i na sto procent z Instagrama, czyli centrum publicznego życia celebrytki.

Czytaj także