18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

miało być mądrze

Kolejny błąd w życiu Godlewskiej. Pochwaliła się dziarą, a tam babol

03.07.2019  20:38
Kolejny błąd w życiu Godlewskiej. Pochwaliła się dziarą, a tam babol
Kolejny błąd w życiu Godlewskiej. Pochwaliła się dziarą, a tam babol Fot: Instagram

Siostra Godlewska znów zaliczyła wpadkę. Pochwaliła się tatuażem z łacińską sentencją, niestety nie sprawdziła, jak się ją pisze. Zamiast wzniosłego tekstu, dostała paskudny błąd wyryty w skórze.

Tatuaże powinny być przemyślaną decyzją, a każdy wzór umieszczany (raczej na zawsze) na skórze, dokładnie sprawdzany. Powinien, ale nie zawsze jest, więc na swoich ciałach ludzie noszą czasem prawdziwe potworki.

Do grona nieszczęśliwców wydziaranych przez wątpliwie utalentowanych tatuażystów, dołączyła jedna z sióstr Godlewskich. Chciała zabłysnąć i postawiła na łacińską sentencję. Zamiast niej dostała kubeł wstydu.

Godlewska z babolem

Esmeralda Godlewska pochwaliła się na Instagramie nowymi dziarami na ręku. Z jednej strony kompas i róże, z drugiej... Nie "per aspera ad astra" ("przez trudy do gwiazd"), a trochę niezrozumiały napis, który wstępnie miał być wspomnianą sentencją.

Akurat ta siostra Godlewska trudów w życiu ma sporo, więc ten jeden dodatkowy do gwiazd może ją jedynie przybliżyć. Biedna do końca nie była świadoma, że ma na ręku byka, uświadomili ją fani.

Fotki i filmik z tatuażem szybko osunęła, a w jednym z komentarzy oznajmiła, że nie będzie się napisem chwalić, póki tatuażysta go nie poprawi. Biedaczka znów będzie musiała trochę pocierpieć.