18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jedzie szukać słońca

Godlewska wyprowadziła się z Polski. Będzie robić karierę za granicą?

26.06.2019  08:18
Esmeralda Monika Godlewska wyprowadziła się z Polski
Esmeralda Monika Godlewska wyprowadziła się z Polski Fot: Instagram/Esmeralda Godlewska

Czy to już definitywny koniec Sióstr Godlewskich? Jedna z nich - Monika Esmeralda oznajmiła właśnie, że jedzie szukać szczęścia gdzie indziej i wyprowadziła się z Polski.

Najbardziej dramatyczna i dramatyzująca Siostra Godlewska - Monika Esmeralda - powiedziała dość. Kobieta przez ostatnie miesiące skarżyła się, że przechodzi piekło, a w jej życiu - choć o karierze mówić trudno - dużo się działo.

Dramaty Esme Godlewskiej

Miała problemy z alkoholem, została skazana za spowodowanie wypadku, ostro pokłóciła się z siostrą Małgorzatą w samolocie (musieli interweniować antyterroryści!), skończyła ze śpiewaniem i zaczęła wyrzucać siostrze, że ją niszczy, a drugą pokazała nago na Instagramie.

To jednak nie koniec dramatów. Esme wzięła udział w Fame MMA 3 i w 20 sekund została rozłożona na łopatki przez Martę Linkiewicz. Później oskarżyła swojego partnera o pobicie - na Instagramie prezentowała limo pod okiem i siniaki, i przyznała, że boi się o swoje życie.

Monika ucieka z Polski

Teraz jednak Esmeralda (Monika) ma w końcu szansę na odrobinę słońca. Postanowiła bowiem odciąć się od przeszłości, spakować walizki i wyjechać. Szczęścia będzie szukała w Hiszpanii.

Godlewska zamieszka w Barcelonie. Polskę opuściła w poniedziałek, a gdy tylko dotarła do nowego domu, szybko podzieliła się tym z fanami w sieci.

Mój raj na ziemi. Mój nowy dom. To nie WAKACJE. To nowe życie.... Wrócę jeśli będziecie chcieli walkę. A teraz wybaczcie.. po rozpakowaniu walizek oddaje się na uroki tegoż idealnego miejsca ...... całkowicie, marzeniu z dzieciństwa. W końcu Mamy je po to aby je REALIZOWAĆ i nigdy nie rezygnować z tego ci siedzi w głowie - napisała.

Czym Esme zajmie się w Hiszpanii? Tego jeszcze nie zdradziła, być może i tam spróbuje teraz zrobić karierę. Wiadomo za to, dlaczego wyjechała. I nie chodzi tu jedynie o spełnianie marzeń.

Zdaje się, że Godlewska nie wytrzymała obciążenia psychicznego. W Polsce na co dzień spotykała się z falą hejtu i życzeniami wszystkiego, co najgorsze. Postanowiła więc od tego uciec.

To,że będę nieeeco dalej od Polski. Absolutnie nie zmienia faktu, iż kocham ten kraj.. ludzi, tych specyficznych, najlepiej życzących każdemu śmierci  Misie kolorowe... BYŁAM,JESTEM , BĘDĘ... - napisała.

I oby w Barcelonie udało jej się w końcu znaleźć ukojenie.