18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

odwaga czy przegięcie?

Gwiazda "Pierwszej miłości" zrzuciła stanik. Odsłoniła nagie piersi

14.04.2021  14:53
Ewa Skibińska szokuje. Pokazała nagie piersi
Ewa Skibińska szokuje. Pokazała nagie piersi Fot: Tomasz Urbanek/East News

Ewa Skibińska znów szokuje. Aktorka opublikowała kolejne zdjęcie, na którym ubrana jest w... nic. Tym razem artystka odważnie pozuje we własnej łazience.

Ma 58 lat i ciało bogini. Polska aktorka, gwiazda między innymi serialu "Pierwsza Miłość" Ewa Skibińska, lubi chwalić się tym, czym obdarzyła ją matka natura. A skoro tak, to często zrzuca z siebie ciuchy i pozuje do odważnych zdjęć.

Tym razem celebrytka przeszła samą siebie. Na Instagramie opublikowała całkiem nieartystyczne, za to mocno prywatne i intymne zdjęcie. Takie fotki pary przesyłają sobie czasem, gdy dzieli je duża odległość, a tęskną za nagim ciałem drugiej połówki. Pani Ewa postanowiła zaspokoić tęsknotę nie jednego, konkretnego wybrańca, a ponad 9 tysięcy swych obserwujących.

Ewa Skibińska pokazuje nagie piersi

Aktorka złamała niepisaną zasadę portali społecznościowych "zero selfie w łazience". Rozebrała się do rosołu, spojrzała zalotnie w obiektyw aparatu i strzeliła sobie fotkę. I choć podobnych zdjęć raczej nie wystawia się zbyt często na widok publiczny, to powędrowało na Instagrama.

Hamulce puściły nie tylko pani Ewie. W reakcji na jej nagie piersi pod fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy, często bardzo sprośnych. "Dobre cyce", "seksowna mama" "i jak mam teraz iść spokojnie spać?" "MILF", "Ale widok aż mi stanął ❤️" - pisali fani, głównie ci płci męskiej. Czy takie reakcje chciała wywołać aktorka? Oj nie jesteśmy pewni...

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze