18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chodakowska w natarciu

"Wściekły koń" atakuje otyłych: to co robicie, to samobójstwo

25.06.2019  15:44
Ewa Chodakowska o otyłości: samobójstwo
Ewa Chodakowska o otyłości: samobójstwo Fot: Instagram/Ewa Chodakowska

Trenerka Ewa Chodakowska nie wytrzymała widoku otyłych ludzi i zaatakowała. Stwierdziła, że "tuczenie się", to samobójstwo.

Ewa Chodakowska na co dzień namawia ludzi do dbania o swój wygląd i zdrowie. Rzadko zdarza jej się jednak kogoś atakować - zwykle twierdzi, że każdy ma szansę zmienić swoje życie i zacząć żyć zdrowo. Ostatnio jednak nie wytrzymała i oburzona zaczęła "atak" na Instagramie.

O co poszło? Chodakowska na stacji benzynowej wpadła na rodzinę, która wyprowadziła ją z równowagi. Zobaczyła, jak otyli rodzice kupują swoim otyłym dzieciom hot-dogi i to tak bardzo ją zbulwersowało, że na swoim Instagramie zamieściła emocjonalne story.

Chodakowska tłumaczy się na Instagramie

W stronę Chodakowskiej posypały się krytyczne komentarze, więc trenerka postanowiła się wytłumaczyć.

A dzisiaj na szybko opierdziel od konia. Nigdy osobie otyłej nie powiedziałam, że jest gruba. Zawsze mówię: "Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na to, co ląduje na twoim talerzu, nie truj się". Ostatnio byłam na stacji benzynowej, patrzę, rodzina rozmiar 3 XL, jak nic. Buzie ociekają sosami i hot-dogi w ręce. No i nagrałam Instastories, generalizując, nie pokazując tej rodziny: "Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom!" - żali się w nagranym na tę okazję filmie.

Co więcej, trenerka stwierdziła, że otyłość podsycana niezdrowym objadaniem się, jest jak forma samobójstwa.

Czekaj, jak idziesz mostem i skacze samobójca, to nie zwracasz uwagi? Bo ja reaguję - powiedziała.

Miała rację, czy jej reakcja była przesadzona?

Przeczytaj więcej
Komentarze