18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Harce przed lustrem

Ewa Skibińska kompletnie NAGO! „Ciało bogini”

18.11.2022  17:55
Ewa Skibińska nago
Ewa Skibińska nago Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER, Instagram e_skibinska

Ewa Skibińska ma już 59 lat, ale chyba nikt nie powiedział tego jej figurze. Jak informuje portal WP Film, aktorka wrzuciła na swój Instagram niezwykle piękne zdjęcia, na których pozuje przed lustrem kompletnie goła.

Ewa Skibińska jest polską aktorką, która zachwyca nas swoim talentem i urodą już od połowy lat 80. Sławę zyskała jednak dopiero w latach 90., dzięki roli w filmie „Wszystko, co najważniejsze...”. Niedawno zabawiała widzów popularnego serialu „Na dobre i na złe” i stamtąd zapewne kojarzy ją najwięcej Polaków.

Ewa Skibińska prowadzi też konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami z jej życia prywatnego. Nie boi się też pokazać trochę ciała – doskonale wie, że jest w wspaniałej formie.

Doświadczenie oglądania siebie, taką, jaką jestem, nago, nauczyło mnie tego, że wszystko jest fajne - skóra, która staje się starsza, pieprzyki, których przybywa, opadające powieki i tak dalej. Można to polubić

- powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Ewa Skibińska nago

Aktorka nieraz już publikowała efekty swoich treningów w mediach społecznościowych, ale teraz przeszła samą siebie. Na jej Instagramie można było zobaczyć zdjęcia na których pozuje kompletnie i doszczętnie nago! Zakryty jest jedynie jej biust. Niestety, post został już usunięty. Nie wiemy, czy to wynik polityki Instagrama, który uznał te zdjęcia za niecenzuralne, czy może była to decyzja pani Skibińskiej. Screeny możecie jednak znaleźć poniżej.

Internauci oczywiście gorliwie adorują polską aktorkę, pisząc m.in. „Ależ ma pani piękne ciało”, „Ciało bogini”, czy „Kwintesencja kobiecości”. My podpisujemy się pod tymi komentarzami, bo pani Ewa jest rzeczywiście boską kwintesencją kobiecości z pięknym ciałem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Ewa Skibińska na Instagramie
Ewa Skibińska na Instagramie Fot: Instagram e_skibinska
Ewa Skibińska na Instagramie
Ewa Skibińska na Instagramie Fot: Instagram e_skibinska
Czytaj także