18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest w rozsypce

Ewa Szykulska zmaga się z ciężką chorobą. „ZDYCHAM”

17.01.2023  18:59
Ewa Szykulska ciężko choruje
Ewa Szykulska ciężko choruje Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Sławna aktorka Ewa Szykulska zmaga się z ciężkim przebiegiem choroby. „Zdycham od 16 dni”, powiedziała. Rok temu na zawał serca zmarł jej mąż.

Ewa Szykulska już od prawie sześćdziesięciu lat zajmuje się aktorstwem i wyrobiła sobie niezłą markę – znają ją wszyscy Polacy. W młodości przyciągała widzów kreacjami w „Hydrozagadce”, „Karierze Nikodema Dyzmy”, czy w „Seksmisji”, a ostatnio zachwycaliśmy się nią choćby w „Sexify”, „Leśniczówce”, „Ślepnąc od świateł” czy w serialu „Mój agent”.

Rok temu zmarł jej maż Zbigniew Pernej na rozległy zawał serca. Ewa Szykulska związana była z nim aż 44 lata. Jego śmierć była niespodziewana. To nie jedyne zmartwienie w życiu prywatnym kultowej aktorki. W ostatnich dniach zmaga się ona z chorobą.

Choroba Ewy Szykulskiej

Na początku tego roku Ewa Szykulska zachorowała na grypę i utrudnia jej to codzienne funkcjonowanie. Najcięższe momenty choroby na szczęście ma już za sobą, ale wciąż nie jest jej lekko.

Niestety jeszcze nie było takiego dnia, żeby w tym roku spotkało mnie coś miłego. Od 16 dni zdycham. Mam dość tej ponad 16-dniowej choroby w samotności. Najzwyklejsza grypa, na którą byłam we wrześniu szczepiona. Robię wszystko, co mogę, żeby znaleźć czas dla siebie i pomyśleć chociaż przez godzinę dziennie o swojej psychice i stanie zdrowia. O tym, co przede mną i za mną. Kocham życie pomimo wszystkich traum, które mnie otaczają. To się zdarza każdemu, takie psikusy sprawia los. Jednak była otoczona dobrymi ludźmi

- wyjaśnia swoją sytuację Ewa Szykulska w rozmowie z „Super Expressem”.

Liczymy na to, że pani Ewa wróci jak najszybciej do zdrowia! Tego jej życzymy!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także