18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Taki byk, a w oczach znik

Fabijański w Fame MMA. Quebo znokautował go bez walki

Wojciech Kozicki
09.11.2022  19:01
Fabijański w Fame MMA. Quebo zkonautował go bez walki
Fabijański w Fame MMA. Quebo zkonautował go bez walki Fot: TRICOLORS/East News

Sebastian Fabijański ogłosił, że będzie walczył w Fame MMA. Kto będzie jego przeciwnikiem? Aktor i były absztyfikant Maffashion chce w oktagonie rozstrzygnąć konflikt z Quebonafide. Co na to raper?

Sebastian Fabijański dopiero co spędził noc z Rafalalą i zdradził Maffashion a już szykuje się do kolejnej porażki. Malarz-aktor i prawie-raper stoczy walkę dla Fame MMA. Podkreślił jednak, że to nie on stanie w oktagonie, a jego alter ego. Kto będzie jego przeciwnikiem? Federacja oficjalnie tego nie podała, ale Fabijański chce walczyć z raperem Quebo, z którym jest na wojennej ścieżce.

Fabijański w Fame MMA. Quebo nie chce go bić

Quebo wydaje się zaskoczony informacją, że będzie walczył w Fame MMA. Nie ma jednak zamiaru znęcać się i katować Fabijańskiego. Pogłoski o wspólnej walce skomentował jednoznacznie na Twitterze: nigdy do czegoś takiego nie dojdzie.

Jednocześnie Quebo potwierdził, że miał propozycję, by walczyć dla federacji Fame MMA. Sądzimy, że jeden z najpopularniejszych i najbogatszych raperów w Polsce, nie musi wdawać się w celebryckie bójki dla popularności. Tym bardziej z kimś takim jak Sebastian Fabijański. Bez względu jakie przyjmie alter ego i jaką medialną tożsamość przywdzieje, to pod każdą maską zawsze kryje się ten sama bestia, która zdradziła kobietę i matkę swojego dziecka.

A może Sebastian powinien walczyć z kimś równym sobie? Może walka z Rafalalą? Pojedynek z cieniem? 

Czytaj także