18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Było gorąco

Fala oburzenia po odcinku Big Brothera. "Jej dziecko to ogląda"

16.05.2019  13:54
Fala oburzenia po odcinku Big Brothera. "Jej dziecko to ogląda"
Fala oburzenia po odcinku Big Brothera. "Jej dziecko to ogląda" Fot: Instagram/@bigbrother.tvn7

Ostatni odcinek Big Brothera i zachowanie jednej z uczestniczek show wywołało falę oburzenia. Fani programu gotują się z wściekłości i zwracają uwagę na fakt, że to wszystko oglądać może jej dziecko.

Big Brother niesie za sobą ogromne emocje. Tym razem fala krytyki spadła na Magdę, która spędziła gorącą noc z Igorem. Czyżby w programie, na naszych oczach urodził się nowy romans? Czym właściwie oburzają się internauci?

Big Brother wywołał falę krytyki

Czujne oko kamery zarejestrowało coś, co skrajnie wyprowadziło z równowagi internautów. Widzowie są oburzeni zachowaniem 27-letniej Magdy, która noc spędziła z Igorem. Po zachowaniu kobiety od dłuższego czasu można było wnioskować, że bokser wpadł jej w oko. Jednakże to, co zrobiła teraz, nie pozostawia już w tej kwestii najmniejszych wątpliwości.

Ostatniej nocy widać było, że para trafiła do jednego łóżka. Co istotne, spędzili ze sobą długą noc. Kobieta z dużą przyjemnością głaskała boksera, a co niektórzy baczni obserwatorzy twierdzą, że między parą doszło nawet do zbliżenia! Właśnie to szczególnie nie spodobało się widzom. Zwrócili uwagę na fakt, że Magda ma 9-letnią córkę, która mogła to wszystko zobaczyć w telewizji.

Ona go nawet po plecach macała i mówiła, że miała piękny sen. Jezu, jej dziecko to ogląda, a ona takie rzeczy w programie - pisał ktoś oburzony.

Magda ma córkę i nie wstydzi się swoich ekscesów w telewizji, jak widać. A myślałam, że to kwestia złego towarzystwa, a w głębi człowiek dobry i rozsądny... - stwierdził ktoś inny.

Głosy oburzenia nie cichną. Również uważacie, że Magda postąpiła źle?

Przeczytaj więcej
Komentarze