18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Farsa trwa

Fame MMA 5 szoruje po dnie. W oktagonie Lord Kruszwil i Mini Majk

25.06.2019  11:44
Fame MMA 5 szoruje po dnie. W oktagonie Lord Kruszwil i Mini Majk
Fame MMA 5 szoruje po dnie. W oktagonie Lord Kruszwil i Mini Majk Fot: Instagram/@kruszwil,@_minimajk

Dopiero co zwycięstwem Lil Masti zakończyło się Fame MMA 4, a już wiemy, kto wystąpi na Fame MMA 5. Nie jest dobrze.

Od momentu, w którym organizatorzy Fame MMA zaprosili do walki patologiczną do granic Martę Linkiewicz, nie przestają oni rozkręcać niezwykle intratnego biznesu. Na galach krocie zarabiają i organizatorzy i walczący.

Kiedy już Lil Masti (dawna SexMasterka) pokonała Martę Linkiewicz, która wcześniej znokautowała Esmeraldę Godlewską - czas na przekraczanie kolejnych wrót piekieł. 

Fame MMA 5: Lord Kruszwil vs. Mini Majk

Teraz organizatorzy stawiają na "wyklętego" youtubera Lorda Kruszwila oraz Mini Majka, który siebie sam przedstawia jako influencera. Mini Majk podczas gali Fame MMA 4 wyzwał na pojedynek Kruszwila. Ten zaś wspaniałomyślnie zgodził się, pod warunkiem, że na cele charytatywne za jego występ zostanie wpłacona spora suma. Czyżby ocieplanie wizerunku? 

Mini Majk mierzy zaledwie 130 cm wzrostu. Wszystko przez schorzenie, na które cierpi, czyli achondroplazję, prowadzącą do nieprawidłowego kostnienia śródchrzęstnego. Na co dzień zajmuje się nagrywaniem filmików na Youtubie i dokumentowaniem swojego życia na Instagramie.

Wyobrażacie sobie tę walkę? Będziecie ją oglądać?

Przeczytaj więcej
Komentarze