18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Esmeralda Godlewska wchodzi na ring! To już pewne? Będzie bić się z Martą Linkiewicz?

Redakcja
19.02.2019  15:33
Fame MMA godlewska wchodzi na ring
Fame MMA godlewska wchodzi na ring Fot: Instagram/Esmeralda Godlewska/Marta Linkiewicz

Patoinfluencerka Marta Linkiewicz potwierdziła ostatnio swój udział w Fame MMA, a media spekulowały, że na ringu zetrze się z jedną z sióstr Godlewskich. Esmeralda nie zaprzecza, w dodatku właśnie zamieściła na Instagramie jednoznaczny filmik.

Przygotowania do Fame MMA trwają w najlepsze. Kolejna edycja walk gwiazd YouTuba i Instagrama odbędzie się już 30 marca. Kilka dni temu swój udział w ryzykownym show potwierdziła patoinfluencerka Marta Linkiewicz, która szerszej publiczności znana jest z bliskich kontaktów z członkami muzyków z Rae Sremmurd.

Esmeralda pobije się z Martą? Tajemniczy post na Instagramie

Od samego początku spekuluje się, że jej rywalką będzie Monika "Esmeralda" Godlewska. Ostatnio kontrowersyjna "piosenkarka" udostępniła na Instagramie wideo, w którym tajemniczo informowała fanów, że wszystkiego dowiedzą się już wkrótce.

Ja nie powiedziałam, że ja walczę. Natomiast jeżeli walczyłabym z kimś, to oczywiście dałabym z siebie wszystko i na pewno wygrałabym taką walkę. Chociaż uważam że samo wejście do oktagonu, zwłaszcza kobiety, jest to godne naprawdę szacunku, ponieważ trzeba mieć odwagę, żeby wejść do tego oktagonu. Nie ważne jest, która wygra, która przegra, ważne jest, że poświęciły swój czas na ciężkie treningi, że dały z siebie wszystko - mówiła.

Pod koniec ponownie powtórzyła, że informacji o swoim udziale w Fame MMA nie potwierdza.

Ale ja nie powiedziałam że walczę - mówiła. - Zobaczycie kto walczy już wkrótce - dodała.

Teraz zdaje się jednak, że przyszedł czas na przyznanie się do udziału w Fame MMA. Monika "Esmeralda" Godlewska wrzuciła na Instagrama swoje zdjęcie z treningu i krótki film, w którym pokazuje fanom... ring! To istna zapowiedź walki!

Trening

Jak myślicie, kto wygra tę potyczkę? Marta Linkiewicz czy Esmeralda?