18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wpadka w "Familiadzie". Takich odpowiedzi nawet ankietowani nie przewidzieli

Redakcja
27.12.2018  11:45
Wpadka w Familiadzie i hit internetu. Ankietowani tego nie przewidzieli
Wpadka w Familiadzie i hit internetu. Ankietowani tego nie przewidzieli Fot: Youtube.com

Kolejna wpadka w „Familiadzie” i zaskakujące odpowiedzi. Karol Strasburger zachował twarz pokerzysty, gdy uczestnikom zadano najwyraźniej za trudne pytanie. Takich odpowiedzi nawet ankietowani z „Familiady” nie przewidzieli. Historia polskiego filmu i polska kultura przerosły uczestników programu. Czy słynna "lama z Familiady" została pokonana?

Na Youtube.com pojawił się fragment 2504 odcinka programu „Familiada”. Był to pojedynek Siostry kontra Pasjonaci. Obie drużyny miały problem, gdy padło pytanie o aktorów i aktorki przedwojennego kina. Karol Strasburger był wyraźnie zaskoczony odpowiedziami. 

ZOBACZ TEŻ: Hity z "Familiady". Drużyna studentów pod wpływem narkotyków?

Padły odpowiedzi takie jak Pola Raksa, Anna Jantar, Brigitte Bardot i „Andrzej Perepeczko”. Na szczęście niektórzy uczestnicy programu znali takie postacie jak Eugeniusz Bodo i Pola Negri.

To było dla nas bolesne przeżycie. Niewiedza, która razi w oczy, a przecież nie chodziło tutaj o specjalistyczną wiedzę z zakresu fizyki jądrowej, a wiedzę o naszej polskiej kulturze i jej filmowych początkach. Prowadzący Karol Strasburger dwoił się i troił, aby skompromitowanych uczestników wyprowadzić z tej sytuacji, jednak niesmak pozostał. Osłodźmy sobie tę żenującą scenę seansem "Znachora" – napisano na Facebooku stare-kino.pl

ZOBACZ TEŻ: Katastrofa w "Kole Fortuny". Pytanie o imię Bogusława Lindy

 Wpadka w "Familiadzie". Przedwojenni aktorzy i aktorki:

logo Tu się dzieje