18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko jasne

Farna w zaawansowanej ciąży. Ogromny brzuszek zdradza płeć dziecka

06.06.2019  11:59
Farna w zaawansowanej ciąży. Ogromny brzuszek zdradza płeć dziecka
Farna w zaawansowanej ciąży. Ogromny brzuszek zdradza płeć dziecka Fot: Instagram/@ewa_farna93

Ewa Farna jest już w zaawansowanej ciąży, a wciąż nie ustaje w koncertowaniu. Fani zwrócili uwagę na jedną rzecz, która może zdradzać płeć dziecka wokalistki.

Ewa Farna ślub wzięła w tajemnicy przed wszystkimi, a i ciążę bardzo długo udało jej się zachować tylko dla siebie i jej najbliższych. Kiedy brzuszek zrobił się już bardzo widoczny, artystka musiała przyznać się fanom, że wkrótce zostanie mamusią. 

Ewa Farna zostanie mamą chłopca czy dziewczynki?

Teraz, kiedy jej ciążą jest już bardzo zaawansowana, a poród to już tylko kwestia czasu - fani dopatrują się wielu znaków w jej wyglądzie. M.in. jej duży brzuszek stał się powodem do dyskusji.

Okazuje się, że istnieje wiele przekonań, co do tego, jaka będzie płeć dziecka na podstawie wyglądu jego mamy w stanie błogosławionym. Czy Ewa Farna urodzi chłopca, a może dziewczynkę? Na podstawie tego zdjęcia fani orzekli, kto pojawi się na świecie.

Zdaniem większości wielbicieli wokalistki - duży i sterczący brzuszek zwiastuje narodziny chłopca. To, że mama czuje się dobrze i jest taka aktywna oraz wygląda kwitnąco - również wedle przesądów ma potwierdzać, że na świat przyjdzie synek.

Myślicie, że Ewa szybko podzieli się z fanami wieściami o porodzie, czy to również na długo zostawi dla siebie? 

Czytaj także