18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ojoj, przykre bardzo

Fatalne wieści o Kasi i Maćku! "Nie jest tak cudownie"

16.11.2022  20:59
Złe wieści dla najseksowniejszej pary w Polsce
Złe wieści dla najseksowniejszej pary w Polsce Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Sławna tarocistka zrobiła to, co potrafi najlepiej – postawiła tarota. Celem jej magicznych działań była najseksowniejsza para w Polsce, czyli Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Niestety, nie mamy dobrych wieści.

Nie wiemy, czy już o tym słyszeliście, ale Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są w związku. Sytuacja jest poważna i nie lekceważymy jej. Padły już słowa o miłości do siebie nawzajem, co przypieczętowane zostało nawet zaręczynami i rozpoczęło plotki o możliwej ciąży u ukochanej przez Polskę aktorki. Można pomyśleć, że cała sytuacja rozwija się nadzwyczaj szybko, bowiem związek swój Kasia i Maciej ogłosili zaledwie na początku października. W rzeczywistości najpewniej celebryci byli razem już znacznie wcześniej, być może już od 2019 roku. Jak nam to umknęło?! No cóż.

Straszne wieści od tarocistki

Mamy nadzieję, że sławna tarocistka Anna Kempisty tym razem popełniła jakiś błąd, ponieważ nie ma ona dobrych wieści dla naszych kochanych milusińskich misiaczków z Telewizji Polskiej. Na prośbę „Twojego Imperium” Kempisty postawiła tarota, a karty zaalarmowały, że pojawiają się już „sygnały ochłodzenia” w tej relacji.

Rozkład kart sugeruje, że pan Maciej szuka w tej relacji komfortu i przyjemności. U pani Kasi natomiast pojawia się żal: nie jest tak cudownie, jak było wcześniej. Ta fala pretensji będzie narastać

- powiedziała naa łamach „Twojego Imperium” Anna Kempisty.

Tarocistka uważa więc, że Maciej nie jest „prawdziwą miłością” szanownej pani Katarzyny. Niezwykle przykre wieści dla fanów popularnych „Kurzopków”.

Przed panią Kasią ostry zakręt w życiu. Miała plany na siebie, na nich, na życie i nic z tego nie wychodzi. Przyjdzie się rozstać. Na prawdziwą miłość będzie musiała jeszcze poczekać

- zwieńczyła Anna Kempisty.

Te informacje są niezwykle przykre, zwłaszcza dla Kasi Cichopek – ma już 40 lat na karku, ale wciąż musi znaleźć „prawdziwą miłość”. Życzymy jej oczywiście powodzenia, jeśli przewidywania tarocistki okażą się faktyczne.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje