18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oficjalnie

Filip Chajzer opuszcza „Dzień dobry TVN”! Cierpi na POWAŻNĄ CHOROBĘ!

18.05.2023  11:38
Filip Chajzer opuszcza "Dzień dobry TVN"
Filip Chajzer opuszcza "Dzień dobry TVN" Fot: Facebook, Instagram - Filip Chajzer

Przykre wieści przekazał Filip Chajzer. Prezenter będzie musiał opuścić program „Dzień dobry TVN” z powodów zdrowotnych.

Filip Chajzer prowadzi popularną śniadaniówkę stacji TVN od 2019 roku. Występuje tam w duecie z Małgorzatą Ohme. Podczas swojej pracy w programie wywołał nieco skandali zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Wielu widzów nie było zadowolonych m.in. z tego, że naigrywał się z osób doznających ataków paniki.

Teraz Filip Chajzer oficjalnie ogłosił, że znika z popularnego programu „Dzień dobry TVN”. Przyczyną mają być problemy zdrowotne prezentera. Na swoim profilu na Facebooku ogłosił, że jest pod okiem „wybitnych specjalistów”.

Filip Chajzer opuszcza „Dzień dobry TVN”. Przyczyną problemy zdrowotne

Filip Chajzer poinformował, że znika z programu „Dzień dobry TVN”.

Musicie wiedzieć, że pomogliście też bardzo mi. Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem. Natomiast żaden najlepszy ekspert świata nie zastąpi tego co masz w głowie

- napisał Chajzer.

W 2020 roku, jak przypomina portal wirtualnemedia.pl, Filip Chajzer ujawnił, że zmaga się z depresją.

Ja leżałem, patrzyłem w sufit i marzyłem, żeby mnie nie było. Po prostu. Moim największym marzeniem był wtedy… brak mnie. Nie myślałem racjonalnie

- mówił Chajzer w rozmowie z magazynem „Viva!”.

Prezenter w swoim oświadczeniu na Facebooku nie wyklarował jednak, jakie konkretnie są przyczyny jego nieobecności. Jednakże informacja o byciu pod opieką specjalistów wskazuje na jakąś poważną chorobę. Trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje