18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczenie w TVN

Nagła zmiana w Big Brotherze. Tuż przed startem nowy prowadzący

17.03.2019  15:57
Filip Chajzer zastąpi Ulę Chincz w Big Brother
Filip Chajzer zastąpi Ulę Chincz w Big Brother Fot: TRICOLORS/East News

Ula Chincz nie poprowadzi najnowszej edycji Big Brother. Choć program startuje już dziś, nagle okazuje się, że zastąpi ją Filip Chajzer.

Pierwsze edycje reality show Big Brother cieszyły się ogromną popularnością. Teraz, po latach, TVN powraca do sprawdzonego formatu. Premiera już dziś wieczorem, ale jak się okazuje, niespodziewanie z ogromną zmianą.

Zobacz także

Nagła zmiana w Big Brother

Poza uczestnikami programu, w domu Wielkiego Brata bardzo ważni są prowadzący. Główną rolę obejmie tu Agnieszka Woźniak-Starak, jednak poza nią pojawią się też trzy inne osoby.

I tu czeka nas zaskoczenie. Bo właśnie dziś, tuż przed premierą, na jaw wyszło, że jedną z prowadzących, Ulę Chincz, zastąpi znany prezenter Filip Chajzer.

Dziennikarz informację o tym przekazał w relacji z domu Big Brother'a w "Dzień dobry TVN".

Codziennie od poniedziałku do czwartku o 23:00 i w sobotę w programie Big Brother Nocą będziemy podsumowywać to, co działo się przez cały dzień. Będziemy rozmawiać, komentować, rozbierać na czynniki pierwsze - mówił na antenie.

Filip Chajzer został gospodarzem "Big Brother Nocą". Poza nim udział w programie wezmą także wspomniana już Woźniak-Starak, a także Małgorzata Ohme i Bartek Jędrzejak.

Jak donosi "Fakt", producenci programu mieli problem z kontraktem Uli Chincz. Nie mogli się z nią dogadać i ostatecznie zdecydowali o wymianie prowadzącego. Czy to dobra decyzja? Przekonamy się już wkrótce.

Czytaj także
Przeczytaj więcej