18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Był bardzo cichy"

Chajzer w szpitalu. Co się stało w Dzień Dobry TVN?

Wojciech Kozicki
03.01.2023  13:43
Filip Chajzer w szpitalu. Co się stało w Dzień Dobry TVN?
Filip Chajzer w szpitalu. Co się stało w Dzień Dobry TVN? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Filip Chajzer, którego ojcem jest reklamujący proszki do prania Zygmunt Chajzer, nagle opuścił studio „Dzień Dobry TVN”. Małgorzata Ohme ujawniła, że prezenter TVN trafił do szpitala. Co się dzieje z Chajzerem?

Niepokojące sceny we wtorkowym „Dzień Dobry TVN”. Filip Chajzer miał prowadzić poranny program z Małgorzatą Ohme, widzowie widzieli go już na ekranie, ale nagle zniknął. Piękna prezenterka poinformowała, że do końca programu zamiast Chajzera wspierać będą ją  Robert Stockinger i Mateusz Hładki. Chajzer pojawił się na moment tuż przed 10:00, by omówić wydarzenia show-biznesowe, ale…

Filip Chajzer w szpitalu. Dramat w Dzień Dobry TVN

Widzowie mogli obejrzeć m.in. poranny trening Anny Lewandowskiej. Wciąż nie było jednak wiadomo co z Filipem Chajzerem, który nie wyglądał tego dnia zbyt zdrowo. W końcu Małgorzata Ohme poinformowała, że Filip Chajzer źle się poczuł i musiał udać się do lekarza. Sprawa najwyraźniej jest poważna, bo prezenterka zapowiedziała, że po zakończeniu programu przyjedzie wspierać go do szpitala.

Rozmawiali m.in. o nowej okładce "Elle", na której w tym miesiącu gości Ralph Kamiński. Trzeba przyznać, że już wtedy można było odnieść wrażenie, że z Chajzerem jest coś nie tak - zawsze energiczny i chętnie wchodzący w dyskusję, podczas segmentu był wyjątkowo cichy i prawie się nie odzywał – relacjonuje teleshow.wp.pl.

Filip Chajzer ostatnio jest celem tabloidów. Jego życie prywatne, romans i nowy związek generują masę plotek w internecie.

Czytaj także