18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok przed ostatnim odcinkiem

Aż 2 osoby odpadły z Big Brothera. Wiemy kto wystąpi w finale

10.06.2019  11:39
Finał Big Brothera - koniec romansów, uczestnicy walczą o teraz o wygraną
Finał Big Brothera - koniec romansów, uczestnicy walczą o teraz o wygraną Fot: Big Brother TVN7

„Big Brother” się kończy (choć dla niektórych skończył się już na wyborze uczestników), w niedzielę finał, a ostatnie nominacje i głosowanie okazały się niespodzianką dla widzów. A jednak, Łukasz Darłak nie był nietykalny. Wyleciał też Oleh i tym sposobem zakończono głośny romans w reality show.

„Big Brother” znowu zaskoczył. Oleh i Magda Wójcik mieli romans, a niejedna osoba zapewne chciała wiedzieć jak na ich relację wpłynie fakt, że kobieta przeszła operację zmiany płci. Jednak widzowie postanowili zakończyć ich wspólną przygodę. Oleh odpadł z programu.

Big Brother i uczestnik Magda Wójcik

Internauci twierdzą, że ta miłość i tak by nie przetrwała. Ich zdaniem konserwatywny Oleh nie wytrzymałby z Magdą, bo jej sytuacja jest nieco zawiła. Wyszło na jaw, że jest biseksualna, była w związku z mężczyznami i kobietami. Jako „teenage” podobno operacyjnie zmieniła płeć i z Michała zmieniła się w Magdę, ale po śmierci chciałby wrócić jako gej.

Łukasz Darłak wyleciał z Big Brothera

Półfinał to również ostateczne wyeliminowanie Łukasza. Chociaż już raz wyleciał decyzją widzów, to TVN go przywrócił. Później znów ogłoszono, że odpadł, ale Wielki Brat zmienił zdanie i przyznał się do oszustwa. To był półfinał, więc kontrowersyjny homoseksualista raczej nie wróci do reality show.

Gdy widzowie byli bezsilni, wyręczył ich bokser Igor. Pierwszy „dobiegł do przycisku" i mógł wybrać trzy osoby, które zmierzą się z nim finale. Zdecydował, że w ostatnim odcinku zabraknie miejsca dla Łukasza.

Niestety, tuż przed odpadnięciem Łukasza, Polacy dowiedzieli się, kiedy stracił dziewictwo. Wielki Brat wyjawił, że Łukasz stracił cnotę aż dwa razy. Sam zainteresowany to zdementował i stwierdził, że podałby aż trzy daty. Jak to możliwe? Ta zagadka pozostanie chyba nierozwiązana.

"Big Brother" - finał i uczestnicy

W najbliższą niedziele widzowie zobaczą już ostatni odcinek programu. W finale wystąpią więc Magda Wójcik, Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski i Radosław Palacz.

Przeczytaj więcej
Komentarze