18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gabi podoła?

Woźniak Starak rezygnuje z Big Brothera. Jej następczyni mówi o tragedii

03.09.2019  21:16
Woźniak Starak rezygnuje z Big Brothera. Jej następczyni mówi o tragedii
Woźniak Starak rezygnuje z Big Brothera. Jej następczyni mówi o tragedii Fot: Instagram/Gabi Drzewiecka/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak miała we wrześniu po raz drugi poprowadzić kolejną edycję hitowego show TVN - Big Brothera. Niestety, przez tragiczną śmierć męża Piotra, prezenterka zrezygnowała z pracy. Już wiadomo, kto ją zastąpi.

Nową prowadzącą hitowego reality-show TVN-u zostanie Gabi Drzewiecka. To ona od 13 września towarzyszyć będzie nowym uczestnikom "Big Brothera" w walce o zwycięstwo.

Teraz decyzję władz stacji prezenterka skomentowała na Instagramie.

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuję od Was od wczoraj. Potwierdzam - będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję Big Brother

- napisała.

Dramat i wysoka poprzeczka

W swoim komentarzu odniosła się do tragedii, która wstrząsnęła show biznesem w ostatnich tygodniach. Wspomniała też o swojej poprzedniczce.

Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem też, że Aga Woźniak-Starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, że będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki

- pisze Drzewiecka na Instagramie.

Czy Gabi sprawdzi się w roli prowadzącej Show? To jej debiut w tak dużym projekcie. Dotąd związana była głównie z radiem. W TVN odpowiedzialna była za robienie muzycznych wywiadów, a ostatnio debiutowała na kanapie "Dzień Dobry TVN" w roli prowadzącej.

logo Tu się dzieje