18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pikantne szczegóły

Gej w "Big Brotherze" się ujawnił. Wyznanie o seksie

22.03.2019  21:36
"Big Brother" - gej się ujawnił i opowiedział o seksie
"Big Brother" - gej się ujawnił i opowiedział o seksie Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

W programie „Big Brother” jest gej. O tym widzowie i uczestnicy rozmawiali już od dawna, a podejrzanym był Łukasz Darłak. Kłamał, zwodził, ale w końcu zdecydował się na szczerość.

Łukasz Darłak, znany z seriali paradokumentalnych TVN, okłamał uczestników "Big Brothera", że jest biseksualny. Stanowczo zaprzeczał, że jest gejem. Prawdę wyznał jedynie w pokoju zwierzeń. Nie chciał popsuć swoich relacji z bohaterami programu i miał powiedzieć im o swojej orientacji "później". Długo jednak nie wytrzymał...

Zobacz także

Gej w "Big Brotherze"

Szybko się zdecydował i otwarcie powiedział, że woli mężczyzn. Dla pewności złożył wizytę w każdym pokoju i uświadomił wszystkich o swoim zamiłowaniu do płci męskiej. Zdecydował się nawet na pikantne szczegóły ze swojego życia erotycznego... a raczej jego braku.

Wyznał, że nigdy nie uprawiał seksu z kobietą. Co prawda był kiedyś z jedną w łóżku, ale nie zdecydował się na zbliżenie. Czy uprawiał seks z mężczyzną? Wcześniej zdradził, że kiedyś "był epizod".

Jeden z uczestników zaproponował mu, aby kiedyś zdecydował się na kobietę i zobaczył, z czego rezygnuje. Darłak zapewnił, że na pewno nie dojdzie do tego w programie „Big Brother”. Raczej nie ma co liczyć, że zaszaleje jak Frytka.

logo Tu się dzieje