18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie wojna?

Gessler się wścieknie. Marka z Kuchennych Rewolucji truje ludzi

16.07.2019  10:13
Gessler się wścieknie. Marka z Kuchennych Rewolucji truje ludzi
Gessler się wścieknie. Marka z Kuchennych Rewolucji truje ludzi Fot: SANDER GENNOTTE/REPORTER i Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Magda Gessler na pewno będzie bardzo niezadowolona, kiedy do jej uszu dojdzie to, co się wydarzyło. Firma Prymat produkująca przyprawy, wypuściła na rynek trującą gorczycę. 

Jeśli macie w swojej kuchni gorczycę białą firmy Prymat - lepiej ją wyrzućcie. Firma, która była jednym z głównych sponsorów Kuchennych Rewolucji TVN wypuściła na rynek serię przypraw, w których znajduje się Salmonella. 

Salmonella w produkcie reklamowanym przez Gessler

Spożycie produktu, szczególnie bez obróbki termicznej, wiąże się z potencjalnym ryzykiem zatrucia pokarmowego - brzmi fragment komunikatu, który wydał Główny Inspektorat Sanitarny. 

Szkodliwą bakterię wykryto w aż czterech z pięciu badanych próbek gorczycy owej marki. Jak twierdzi sama zaangażowana w skandal firma - poinformowała ona już zidentyfikowanych odbiorców danej partii przyprawy i zwróciła się z prośbą o wstrzymanie dystrybucji produktu i zwracaniu go do magazynu firmy.

Magda Gessler, która niejednokrotnie pytała cała w nerwach restauratorów w swoim programie: "Dlaczego Wy trujecie ludzi?!" teraz jest prawdopodobnie wściekła. Prowadząca program reklamowała Prymat w każdym odcinku, a teraz wygląda na to, że stała się zaangażowana wbrew swojej woli w centrum spożywczego skandalu. 

Firma Prymat Sp. z o.o. zaprasza wszystkich klientów, którzy dokonali zakupu danej gorczycy do kontaktu telefonicznego w razie, gdyby mieli jakiekolwiek pytania. Dzwonić można pod numerem (32) 47 33-833.

Myślicie, że Gessler zadzwoni do nich z krzykiem?

Przeczytaj więcej
Komentarze