18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bardzo oszczędnie

Gessler szuka pracownika. Stawka doprowadziła internautów do furii

06.09.2019  10:09
Gessler szuka pracownika. Stawka doprowadziła internautów do furii
Gessler szuka pracownika. Stawka doprowadziła internautów do furii Fot: JAROSLAW JAKUBCZAK / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Magda Gessler szuka pracownika, ale najwyraźniej nie chce być dla niego zbyt hojna. Internautów oburzyła stawka proponowana przez restauratorkę. 

Osoba związana z restauracją Magdy Gessler opublikowała na Facebooku ogłoszenie o pracę. Dla niejednego fana i członka Zakonu Miłości bycie zatrudnionym przez gospodynię Kuchennych Rewolucji byłoby spełnieniem najskrytszych marzeń.

Magda Gessler i skandaliczna płaca? 

Niestety, restauracja Gessler za ową pracę nie proponuje kokosów. To właśnie szczególnie mocno rozjuszyło internautów, którzy nie pozostawili na gwieździe TVN-u suchej nitki. 

Poszukiwana osoba na zmywak do restauracji "U Fukiera’", Rynek Starego Miasta 27. Praca w systemie 2/2, w godzinach 10-23. Stawka 13zł/h - brzmi treść ogłoszenia. 

"U Fukiera" jest jedną z ulubionych restauracji Gessler, jej swoistym oczkiem w głowie, co wielokrotnie podkreślała. Tym bardziej wiele osób miało pretensję, że płaca oferowana za pracę w lokalu nie jest zachwycająca.

Internauci są wściekli również z tego powodu, że w Kuchennych Rewolucjach Gessler często wojuje z właścicielami restauracji właśnie o to, że za mało płacą swoim pracownikom. Zarzucili gwieździe hipokryzję.

Ale ile się nagada w telewizji o niskich zarobkach to szok - komentuje ktoś wściekle.

A kucharz ile zarabia u was, 16 zł na h? - pyta internauta ironicznie.

Stawka nieważna, liczy się praca w miłej atmosferze przecież - kontruje inny komentujący.

Branża gastronomiczna zmaga się z dużymi problemami kadrowymi. Dziwicie się?

Przeczytaj więcej
Komentarze