18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To było do przewidzenia...

Glanc atakuje Jackowskiego! Starcie mocy!

Wojciech Kozicki
26.06.2023  19:22
Jasnowidz Wojciech Glanc kontra jasnowidz Krzysztof Jackowski. Krytykuje jego kurs jasnowidzenia
Jasnowidz Wojciech Glanc kontra jasnowidz Krzysztof Jackowski. Krytykuje jego kurs jasnowidzenia Fot: YouTube/Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc, YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Krzysztof Jackowski kontra jasnowidz Wojciech Glanc. Pojedynek tytanów! Walka roku! Starcie mistrzów! To tak jakby Baba Wanga walczyła z Nostradamusem na miecze świetlne! Jakby 
Harry Potter bił się z Gandalfem na gołe różdżki! Popularny brzuchomówca z Big Brothera uderza w człuchowskiego profetę i krytykuje jego kurs jasnowidzenia.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski oferuje w promocyjnej cenie kurs jasnowidzenia, który „obudzi instynkt”. Chyba nie przewidział, że zostanie aż tak skrytykowany. Jasnowidz Wojciech Glanc rozprawił się z Jackowskim. Przypomnijmy, że hipnotyzer Glanc również prowadził kursy jasnowidzenia. 

Jackowski kontra Glanc. Jasnowidz skrytykowany za kurs jasnowidzenia

Wojciech Glanc uważa, że Jasnowidz Jackowski nie jest w stanie nikogo nauczyć jasnowidzenia i przewidywania przyszłości. Podkreślił jednak, że szanuje profetyczny dorobek człuchowskiego Nostradamusa. Czyżby uwierała go konkurencja na magicznym rynku?

Jest jedna rzecz, muszę się do tego odnieść, bo pytanie do mnie wraca. Artykuły się pokazały, że mój kolega po fachu, pan Jackowski, oferuje kursy jasnowidzenia. Przy całym szacunku do jego dorobku, przy całym szacunku dla wielu lat jego pracy, ale naprawdę, ja muszę powiedzieć szczerze, nie dlatego, że konkurencja. Oczywiście prowadzę warsztaty jasnowidzenia, już nie pierwsze, na razie nie planuję następnej tury, może kiedyś jeszcze

- uważa jasnowidz Glanc.

Jak podaje Radio ZET, Krzysztof Jackowski na stronie kursu zapewnia, że jasnowidzenie to nie umiejętność zarezerwowana tylko dla nielicznych”. Człuchowski profeta ujawni kursantom tajne metody dzięki którym "zgłębimy techniki, zbudujemy samoświadomość, obudzimy instynkt i zmienimy swoje postrzeganie świata".

Czy rzeczywiście jasnowidzenia można się nauczyć dzięki 5 godzinom materiału i 25 lekcjom? Czy jasnowidz Jackowski będzie jak nauczyciel z Hogwartu? Zdaniem Glanca, Jackowski nie tylko nie nauczy jasnowidzenia, ale utrudni sobie przewidywania przyszłości. Oskarżył go o przerośnięte ego zakłócające energię.

Szczerze, ja powiem z całą sympatią do jego dorobku w tej chwili. Nie każdy, kto coś potrafi, jest w stanie czegoś nauczyć. I tutaj na przykład mam bardzo dużo wątpliwości, czy pan Jackowski czegokolwiek mógłby kogokolwiek nauczyć. A to wynika z tego, w jaki sposób komunikuje się za pomocą swojego kanału na YouTube. Życzę mu jak najwięcej kursantów, żeby jak najwięcej mu zapłacili, ale mam przeogromne wątpliwości. Panie Krzysztofie, pan chyba jednak troszeczkę za daleko pojechał, przecenia się pan chyba troszeczkę

- powiedział jasnowidz Wojciech Glanc.

Panowie, a może walka w MMA? Nie trzeba być jasnowidzem, by wiedzieć, że to byłoby starcie roku!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Jackowski kontra Glanc. Jasnowidz krytykuje kurs jasnowidzenia [WIDEO]

logo Tu się dzieje