18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wysyła ją do psychologa

Godlewska atakuje największą dziecięcą gwiazdę w historii seriali

04.07.2019  09:52
Godlewska atakuje największą dziecięcą gwiazdę w historii seriali
Godlewska atakuje największą dziecięcą gwiazdę w historii seriali Fot: Instagram/Esmeralda_Godlewska

Esmeralda Godlewska zdenerwowała się na Julię Wróblewską, gdy ta postanowiła powiedzieć głośno, co sądzi o Fame MMA. Jest ostro.

Nie da się ukryć, że Julia Wróblewska, kiedy była jeszcze dzieckiem - podbiła polskie kino szturmem. Spokojnie można stwierdzić iż Julka była największą dziecięcą gwiazdą w historii polskich filmów i seriali. Kto nie pamięta uroczej dziewczynki z "Tylko mnie kochaj"? Teraz młoda kobieta podpadła patocelebrytce - Esmeraldzie Godlewskiej.

Godlewska atakuje Esmeraldę Godlewską

Godlewska typowo dla siebie zaatakowała bardzo mocno i niezbyt lotnie. Zdenerwowało ją to, że Wróblewska wypowiedziała się głośno i emocjonalnie na temat tego, co sądzi o Fame MMA, w którym Esmeralda brała z resztą udział (i dostała niezłe manto od Marty Linkiewicz).

Próbujesz zrobić coś dobrego - fala hejtu. Robisz coś złego - bo możesz popełnić błąd, gdy cię cały czas obserwują - fala hejtu. Ale fali hejtu nie dostają laski które się będą na*****zielać na Fame MMA, bo jest ok, bo tak można. Bo te są ok. Wciąganie k***a koki z czyichś genitaliów i dawanie pięknego przykładu w busie wykonawców po koncercie jest ok? Szarganie polskiego godła jest ok? No Pudel już jasne, że się cieszy. Będzie hajs (pisownia oryginalna - przyp. red.) - pożaliła się Julka.

W Godlewskiej krew się zagotowała i postanowiła Wróblewską obrazić. W końcu to jej zdaniem najlepszy sposób na "sukces".

Dla mnie hit. Ile ona ma lat? Dwa? "Ameby umysłowe". Stwierdziła aktoreczka, wpieprzająca zupkę dla dzieci. Ugotuj coś leniu (...) Kurde, mam konkurencję. Julia robi większą szopkę, niż ja na święta. Dajcie jej namiary na jakiegoś psychologa - zagubiła się w czasoprzestrzeni i zatrzymała w rozwoju nastolatki - powiedziała, dumna z siebie i ewidentnie czująca wyższość na Julką, Esmeralda.

Zobacz także

Dziwne, że chce jej się o tym wszystkim pisać z Barcelony, do której tak naprawdę się NIE wyprowadziła.