18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest piękniejsza

Godlewska będzie teraz dużo większa! Przeszła szereg operacji w Turcji

26.01.2023  14:08
Esmeralda Godlewska poddała się wielu zabiegom medycyny estetycznej!
Esmeralda Godlewska poddała się wielu zabiegom medycyny estetycznej! Fot: Instagram esmeraldagodlewska_official

Esmeralda Godlewska niedawno udała się do Turcji, aby odbyć tam wiele operacji plastycznych mających na celu uwolnić ją z więzienia jej ciała. Tym samym Godlewska akcydentalnie przyznała się do posiadania poglądów z duchu platonizmu – mamy jedynie nadzieję, że się opamięta.

Nowe piersi, lifting pośladków i kompleksowa liposukcja. A to wszystko pod opalizującym słońcem Turcji. Czy świat może być piękniejszy? Czy życie może być lepsze? Chyba nie. Bowiem Esmeralda Godlewska wygląda teraz jak bogini.

Pół godziny po zabiegach Godlewska chwyciła za telefon i zrelacjonowała wszystko na swoim koncie na Instagramie. Okazuje się, że tureckie kliniki zabiegów estetycznych są wielkim hitem wśród polskich celebrytek. Turcję poleciła Godlewskiej bowiem niejaka Laluna Unique, która do sułtanatu lata co miesiąc.

Esmeralda po wielkiej odnowie

Celem Esmeraldy było m.in. wymienienie biustu.

Najświeższa relacja prosto z łoża szpitalnego. Powiem tyle: jestem hardkorem. Takie dziwne oczy mam, ale to chyba po narkozie. Wybudzili mnie jakieś pół godziny temu, przywieźli na moją salę i powiem wam, jest boleśnie, ale jestem zadowolona. Gdy patrzę na dół, wszystko się zgadza i na pewno będzie pięknie

- mówiła boska Esmeralda.

Jednakże wszystko, co piękne rodzi się w bólu.

Powiem wam, że czuję się, jakby przejechał mnie samochód, ale daję radę. Mam włożone aż 700 ml cc, profil okrągły i doktor i cała załoga jest na najwyższym poziomie. (…) Mam porównanie, bo robiła w Polsce piersi i to tak wcale nie wyglądało

- wyznała Godlewska.

Następnego dnia po zabiegu zdradziła więcej informacji.

Miałam robiony lifting piersi oraz nowy implant i wczoraj podałam wam złą informację: mam 825 ml, także jest duża zmiana. (…) Byłam uwięziona w swoim dawnym ciele. Teraz po prostu chcę mi się płakać ze szczęścia. Miałam również zrobioną liposukcję brzucha, pleców, boczków oraz bbl. Ja naprawdę nie dowierzam w to, że to się wydarzyło

- mówiła rozradowana Esmeralda.

Nie spodziewaliśmy się, że pani Esmeralda może być jeszcze piękniejsza, ale wszystko wskazuje na to, że jej nowa wersja będzie dosłownie emanowała urodą i zachwycała nas przez najbliższe lata. Liczymy na to, że szybko zobaczymy ją w pełni w tym nowym wydaniu!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Pani Esmeralda niedługo po zabiegach
Pani Esmeralda niedługo po zabiegach Fot: Instagram esmeraldagodlewska_offical
Czytaj także