18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Majątek za bójkę

Ile Godlewska i Linkiewicz zarobiły za walkę?

02.04.2019  08:01
Godlewska i Linkiewicz na Fame MMA 3 - wiadomo jaka była stawka za walkę
Godlewska i Linkiewicz na Fame MMA 3 - wiadomo jaka była stawka za walkę Fot: Youtube.com

Godlewska i Linkiewicz na Fame MMA 3 rzuciły się sobie do gardeł. „Wokalistka” przegrała jednak z miłośniczką seksu z raperami i kontrowersyjna walka przeszła do historii. Okazuje się, że bitwa w oktagonie im się opłacała. Wyciekła informacja, ile zarobiły za bójkę w Atlas Arenie.

Już konferencja przed Fame MMA 3 pokazała, że to będzie zaciekłe starcie. Był „ryj”, rzucanie szklankami i kaszanką oraz komentowanie zapachów okolic intymnych. Godlewska i Linkiewicz nie robiły tego oczywiście za darmo.

Fame MMA 3 - pieniądze

Linkiewicz chwaliła się jedynie, że jej stawka za walkę w Fame MMA była wysoka. Jak podaje pudelek.pl, powołując się na anonimowego informatora, czek za walkę kobiet wynosił od 50-100 tys. złotych. Wynik walki nie miał wpływu na wysokość wynagrodzenia.

Walka trwała tylko 47 sekund. Zakończyła się nieregulaminowym biciem w tył głowy i nokautem technicznym. Czy jednak Linkiewicz nacieszy się wygraną?

Sędziowie zadali cios Fame MMA 3

Sędziowie, którzy wydawali kontrowersyjne werdykty, zostali usunięci z federacji, a Kasjusz, który zaskarżył ich decyzję, stał się jednak zwycięzcą walki. Jeśli Godlewska zdecyduje się również zaprotestować, Linkimaster może ucierpieć za nieczyste zagrania. Być może nawet nie wie, że wybuchł skandal, bo po walce zapowiedziała, że idzie na "afterparty, wódę i koks".

A może po prostu będzie rewanż? Jak zapowiedział Wojciech Gola, kolejna gala Fame MMA zaplanowana jest już na czerwiec. Chce organizować 3-4 takie wydarzenia rocznie.

Czytaj także