18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna jak zawsze

Godlewska na zdjęciach sprzed operacji plastycznych! Nie do poznania

20.04.2023  13:28
Tak Esmeralda Godlewska wyglądała przed operacjami
Tak Esmeralda Godlewska wyglądała przed operacjami Fot: Instagram esmeraldagodlewska_official

Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcia z młodości, na których możemy zobaczyć, jak wyglądała przed licznymi zabiegami upiększającymi. Nie da się ukryć, że gwiazda jest naturalnie piękna, choć wyglądała wtedy kompletnie inaczej.

Esmeralda Godlewska jest niewątpliwie jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie (wg badania przeprowadzonego wśród redaktorów Planety). Wiele osób mogłoby jednak sądzić, że uroda youtuberki jest wynikiem ciężkiej pracy chirurgów plastycznych i kosmetyczek, a nie natury lub Pana Boga w niebiosach. I tak w rzeczy samej jest. Niemniej nie jest tak, że ci ludzie nie mieli na czym się opierać. Z pustego to i Salomon nie naleje. Owi chirurdzy rzeźbili w marmurze pierwszej próby.

O swojej naturalnej urodzie Esmeralda Godlewska poinformowała sama na swoim koncie na Instagramie. Youtuberka, influencerka i zawodniczka Fame MMA wróciła bowiem w ostatnim czasie z Turcji, gdzie przeszła kolejny zabieg estetyczny. Tym razem zajęła się swoim uzębieniem. Z tej okazji chciała przypomnieć swoim fanom, jak wyglądała przed metamorfozą.

Esmeralda Godlewska przed operacjami. Zdjęcie influencerki obiegło sieć

Nie da się ukryć, że Esmeralda Godlewska przyciąga swoim charakterystycznym wizerunkiem oraz wyzywającymi kreacjami. Nie ukrywa też tego, co oczywiste – jej wygląd jest wynikiem zabiegów medycyny estetycznej. Dlatego nie boi się pokazywać światu, jak prezentowała się jeszcze jako młoda dziewczyna, przed operacjami i ingerencją w jej ciało.

Na relacjach na Instagramie pojawiły się zdjęcia przedstawiające Esmeraldę Goldewską z młodości. Na fotografiach ma 15 i 19 lat. Choć widać punkty wspólne w jej stylistyce – fryzurze, makijazu i piercingu – w obiektyw patrzy kompletnie inny człowiek. Ciężko nam poznać na tych zdjęciach słynną siostrę Godlewską i pięściarkę z Fame MMA.

Wrzuciłam naturalne zdjęcia, bo denerwujecie mnie już. Gadacie, że jestem cała przerobiona. Słuchajcie ja od dziecka byłam prześladowana za to jak wyglądam i to się nie zmieniło. (...) Taka się urodziłam, a to, że zrobiłam sobie piersi, zęby czy usta to już moja sprawa

- napisała Esmeralda Godlewska (cytat za plotek.pl).

Czy poznajecie na tych zdjęciach szanowną panią Esmeraldę? Oceńcie. Fotografie znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Esmeralda w wieku 15 lat
Esmeralda w wieku 15 lat Fot: Instagram
Esmeralda w wieku 19 lat
Esmeralda w wieku 19 lat Fot: Instagram
Najnowsze zdjęcie Esmeraldy na Instagramie
Najnowsze zdjęcie Esmeraldy na Instagramie Fot: Instagram

logo Tu się dzieje