Niestety to zrobiła

Godlewska nagrała piosenkę. Więcej ust niż śpiewu?

29.08.2019  14:19
Godlewska nagrała piosenkę. Więcej ust niż śpiewu?
Godlewska nagrała piosenkę. Więcej ust niż śpiewu? Fot: Youtube

Małgorzata Godlewska odłączyła się od swojej siostry, Esmeraldy i zajęła się "poważną pracą artystyczną". Nagrała kolejną piosenkę. Internet jak zwykle nie ma litości.

Małgorzata Godlewska ma ogromne aspiracje - chociażby ku temu, by zostać wielką artystką. Stara się, jak może i ku rozpaczy internautów, nagrywa coraz to nowe piosenki.

Godlewska śpiewa "Meluzynę"

Zachęcona sukcesem "Być kobietą" - piosenki, po której nie wylała się na nią fala hejtu, a wręcz przeciwnie - niektórzy docenili jej wykonanie, postawiła na dokładnie taką samą estetykę. 

W swoim nowym wykonaniu (tym razem znanej z Akademii Pana Kleksa "Meluzyny") robi praktycznie to samo, co we wspomnianym wcześniej utworze. Wygina się, wdzięczy oraz uśmiecha na kolorowym tle. Montaż jest niemalże identyczny jak w przypadku "Być kobietą" - gdybyśmy nie słyszeli, o czym śpiewa, moglibyśmy się spokojnie pomylić.

Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki.

Gosia nie śpiewaj - apeluje jedna z komentujących.

No, świat się śmieje, świat się śmieje :D - nawiązuje ktoś inny do początku utworu.

Gosiu rób teledyski w poziomie!!! - podpowiada ktoś inny.

Nam się wydaje, że w piosence więcej jest niestety ust Gosi, które zabierają całą uwagę podczas jego oglądania, niż faktycznego, nieprzerobionego głosu. No cóż, gorzej niż w przypadku hymnu USA chyba nie będzie.Oglądacie na własną odpowiedzialność!

Przeczytaj więcej
Komentarze