18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żenada

Godlewska oszukała wszystkich ponownie! Wcale nie wyjechała z kraju

27.06.2019  08:54
Godlewska oszukała wszystkich ponownie! Wcale nie wyjechała z kraju
Godlewska oszukała wszystkich ponownie! Wcale nie wyjechała z kraju Fot: Instagram/Siostry Godlewskie

Esmeralda Godlewska po raz kolejny pokazała, jak bardzo ważna jest dla niej w życiu atencja innych osób. Dokonała mistyfikacji na poziomie przedszkolaka. 

Jeszcze wczoraj radowaliśmy się, że Esmeralda Godlewska postanowiła opuścić Polskę na rzecz rozwijania kariery w Hiszpanii, a dziś widzimy, że to wszystko mistyfikacja. Kto już się ucieszył, że wyjechała? Ręka do góry! 

No cóż, Esmeralda Godlewska ostatnio nie ma dobrej passy. Znana z wykonywania hitów w internecie wraz z siostrą - Małgorzatą, celebrytka dostała łomot od Marty Linkiewicz na Fame MMA 3. Wcześniej pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy, z którego cudem wyszła cało, a jeszcze wcześniej pobiła się z siostrą w samolocie (musieli interweniować antyterroryści). 

Esmeralda Godlewska ZNOWU wszystkich oszukała

Wszystko wskazywało więc na to, że faktycznie Godlewskiej "się przelało" i postanowiła ona opuścić Polskę. Zamieściła obszerne wpisy na Instagramie i Facebooku, w których pochwaliła się, że rozpoczyna nowe życie w Barcelonie, która jest dla niej rajem na Ziemi.

Problem w tym, że Esmeralda najwyraźniej bardzo lubi koloryzować otaczającą ją rzeczywistość. Kiedyś już zamieściła zdjęcie, po którym wszyscy byli przekonani, że jest ona w kolejnej ciąży. Czas pokazał, że nie została mamą, tak więc zrobiła to tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę. Tym razem wygląda na to, że Godlewska wcale nigdzie się nie przeprowadza.

Skąd to wiemy? Otóż post, w którym ogłasza rozpoczęcie nowego życia - wygląda jak mistyfikacja. Po pierwsze - wstawione przez nią zdjęcia lotniska - nie są jej autorstwa. Można je z łatwością znaleźć w sieci. Po drugie - oznaczyła złą lokalizację, dodała bowiem lotnisko Aeroporto de Barcelos, które nie znajduje się w Hiszpanii, a w Brazylii.

Do kolejnej mistyfikacji powinna się chyba trochę lepiej przygotować. Niemniej, cel osiągnięty - wszyscy zwrócili na nią uwagę.