18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niestety, nie chodzi o talent

Godlewska przeszła operację. Wiemy co sobie powiększyła

15.07.2019  16:31
Małgorzata Godlewska zdadza swoje "wielkie" sekrety
Małgorzata Godlewska zdadza swoje "wielkie" sekrety Fot: Facebook

Siostry Godlewskie to już przeszłość. Małgorzata i Esmeralda się rozstały i osobo przetaczają się przez polski internet niczym dwa huragany. Ta pierwsza jest ostatnio wyjątkowo aktywna i nie daje spokoju swoim fanom, bo nie dość że próbuje śpiewać, to jeszcze urządziła Q&A.

Ledwo doszliśmy po siebie po tym jak Małgorzata Godlewska wykonała hymn USA dla prezydenta Donalda Trumpa w imieniu wszystkich Polaków, a szybko zaatakowała ponownie i „zaśpiewała” „Być kobietą”. Wciąż nie możemy się otrząsnąć zmiażdżeni jej talentem, a Godlewska znów zaatakowała.

Małgorzata Godlewska i Q&A

Tym razem postanowiła w ramach Q&A opowiedzieć o sobie. Jak podaje plotek.pl, widzowie dowiedzieli się, że 28-letnia Małgorzata waży 45 kilogramów. Czy to nie za mało przy tak niewielkim wzroście? Przyznała jednak, że sekret pięknej figury to praca w szpitalu i 12-godzinne terapie.

Czy Małgorzata Godlewska przeszła jakieś zabiegi chirurgiczne, by być piękniejszą? Okazuje się, że tak. Przyznała się, że ma powiększony biust. Fani sugerują, że powinna zrobić sobie również "operację powiększenia talentu".

Plotek.pl ostrzega, że Godlewska zapowiedziała kolejne „hity” na najbliższe miesiące. Dziękujemy za alert, będziemy gotowi, by w chwili zagrożenia odłączyć internet…