18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znów rozrabia

Godlewska pokazuje NAGIE PIERSI w sieci! Fani: „Usunęli ci sutki?”

22.05.2023  17:37
Małgorzata Godlewska nago
Małgorzata Godlewska nago Fot: Instagram malgorzata_godlewska_official

Małgorzata Godlewska wywołała niemałe poruszenie wśród swoich fanów, gdy wrzuciła do sieci swoje półnagie zdjęcie. Według fanów retusz jest tak duży, że modelka wygląda jak „lala”, a dodatkowo usunęła przez przypadek swoje sutki.

Małgorzata Godlewska to prawdziwa kobieta renesansu – potrafi świetnie śpiewać, świetnie wyglądać, a także świetnie pracować w zawodzie pielęgniarki. Cała Polska śledzi losy sławnych influencerek, sióstr Godlewskich, choć ich drogi już jakiś czas temu się rozeszły. Esmeralda skupiła się głównie na sporcie, biorąc udział w zawodach MMA.

Małgorzata Godlewska, choć nie jesteśmy nawet za bardzo pewni, czym się w ogóle zajmuje, wciąż przyciąga na swój Instagram rzesze fanów. Obserwuje ją tam aż niemal 200 tys. użytkowników. Kobieta chętnie dzieli się w mediach społecznościowych wieściami z jej życia, a przede wszystkim – szalenie pikantnymi zdjęciami jej zjawiskowego ciała. Ostatnie publikacja wprawiły jednak w konsternację wielu internautów.

Małgorzata Godlewska nago na Instagramie. Fani w szoku, narzekają na retusz

Jeśli prześledzi się publikacje Małgorzaty Godlewskiej na Instagramie, a jest to niezwykle przyjemne zajęcie, łatwo zauważyć, że wcześniejsze zdjęcia były bardziej „naturalne” - jeśli był tam retusz, to nie przeszkadzał on w zmysłowej uczcie. W ostatnim publikacjach widać jednak, że wizerunek influencerki Małgorzaty Godlewskiej jest tak zniekształcony, że aż ciężko ją poznać.

Jak można się domyślić, nie spodobało się to fanom modelki. W komentarzach pytają nawet, czy usunęli jej sutki. Na wcześniejszym zdjęciu widać jednak, że pani Godlewska sutki posiada na własność i są one przymocowane do jej ciała na stałe, więc możemy odetchnąć z ulgą.

Jak gumowa lala z Aliexpress z przeceny

- pisze jedna z komentujących

Tak za***ałaś retuszem że sobie suty zretuszowałaś. Brawo wchodzisz na wyższy level

- pisze ktoś inny.

A wy jak myślicie? Czy nasz narodowy anioł stróż przesadził z retuszem? Nagie zdjęcia znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

(Pół)nagie zdjęcia Małgorzaty Godlewskiej
(Pół)nagie zdjęcia Małgorzaty Godlewskiej Fot: Instagram malgorzata_godlewska_official
(Pół)nagie zdjęcia Małgorzaty Godlewskiej
(Pół)nagie zdjęcia Małgorzaty Godlewskiej Fot: Instagram malgorzata_godlewska_official
(Pół)nagie zdjęcia Małgorzaty Godlewskiej
(Pół)nagie zdjęcia Małgorzaty Godlewskiej Fot: Instagram malgorzata_godlewska_official
Czytaj także