18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jest w ciężkim stanie"

Godlewska śpiewa i potrzebuje pomocy? Dramatyczne WIDEO

Wojciech Kozicki
19.09.2023  15:40
Małgorzata Godlewska śpiewa i potrzebuje pomocy psychologa?
Małgorzata Godlewska śpiewa i potrzebuje pomocy psychologa? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Instagram

Małgorzata Godlewska, niegdyś połowa duetu Siostry Godlewskie, powróciła. Niestety, znów śpiewa, tym razem cover Maryli Rodowicz „Ale to już było”. Wokalnie katastrofa, ale to już nie jest śmieszne. Czy celebrytka potrzebuje pomocy psychologa?

Nie będziemy żartować. Małgorzata Godlewska opublikowała kolejne wideo, próbując wydawać z siebie dźwięki przypominające śpiew. Kiedyś, gdy siostra Godlewska publikowała wokalne wynaturzenia, mieliśmy niezły ubaw. Dzisiaj jesteśmy zmartwieni.

Godlewska śpiewa i potrzebuje pomocy? Dramatyczne wideo

Małgorzata Godlewska rzuciła się na głęboką wodę śpiewając cover „Ale to już było” Maryli Rodowicz. Wokalnie niespodzianek nie ma. Coś jednak stało się z jej twarzą i ekspresją. Czy to wideo powinno pozostać w sieci? Czy to, mimo poziomu decybeli i krzyku, ciche wołanie o pomoc? Godlewska momentami wydaj się bliska płaczu!

Wielu internatów pisze wprost, że martwią się o stan zdrowia Małgorzaty Godlewskiej i jest im przykro, gdy widzą jej stan psychiczny. Na TikToku, Facebooku i Instagramie mnóstwo jest komentarzy o treści „dziewczyna potrzebuje pomocy”.

Mam nadzieje ze ktoś się nią zaopiekuje. Widać ze dziewczyna jest w ciężkim stanie, niezależnie od tego czym zasłynęła nikt nie powinien być sam w takiej sytuacji-cytuje jeden z komentarzy Eska.pl.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Dramat Małgorzaty Godlewskiej. Potrzebuje pomocy? [WIDEO]

logo Tu się dzieje