18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Godlewska uciekła z psychiatryka! "Nie chcę żyć, wyje***a jak pies"

Wojciech Kozicki
26.01.2023  17:08
Problemy Małgorzaty Godlewskiej na Instagramie
Problemy Małgorzaty Godlewskiej na Instagramie Fot: MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/Polska Press/East News

Siostry Godlewskie w rozsypce. Małgorzata Godlewska ujawniła, że straciła pracę i uciekła ze szpitala psychiatrycznego. Opublikowała dramatyczne nagranie wideo na Instagramie. Co się dzieje z Godlewską? Dlaczego przekazała, że „nie chce już żyć”?

Siostry Godlewskie to kiedyś fenomen, a dziś dramat i upadek. Małgorzata Godlewska do niedawna wrzucała nagie zdjęcia na Instagramie, a teraz ujawniła jak źle dzieje się w jej życiu prywatnym. Okazuje się, że straciła pracę jako pielęgniarka. Ujawniła, że trafiła do szpitala psychiatrycznego… z którego uciekła!

Małgorzata Godlewska w szpitalu psychiatrycznym

A jeszcze niedawno Małgorzata Godlewska chwaliła się odznaczeniem Ministra Zdrowia za swój wkład w walkę z pandemią COVID-19. Teraz zapewnia, że nie będzie szukała pracy w zawodzie. Jeśli chodzi o zwolnienie z pracy to na Facebooku wyznała, że „została wyj***a jak pies ze schroniska”.

Godlewska na Instagramie stwierdziła, że jej problemy wynikają z hejtu, któremu jest poddana. Uznała, że zamiast leczenia po prostu potrzebuje samotności.

Serce tak mi krwawi, że… Czuję się bardzo źle. Potrzebuję pomocy. Już byłam w szpitalu nawet psychiatrycznym i wiecie co? Uciekłam z tego szpitala  - wyznała Godlewska na Instagramie.

Źródło: Radio ZET

logo Tu się dzieje