18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Siostry Godlewskie przesadziły. Znany reżyser grozi prokuraturą [WIDEO]

Redakcja
08.06.2018  10:09
Siostry godlewskie mundial nago piosenka Małgorzata Esmeralda
Siostry godlewskie mundial nago piosenka Małgorzata Esmeralda Fot: Youtube.com/Siostry Godlewskie

Miał być hit na mundial, a może być wyrok.

Siostry Godlewskie przegięły, będzie bojkot i pozew do prokuratury? Małgorzata i Esmeralda znów nago. Chciały nagrać hit na mundial, ale ich piosenka oraz teledysk „Biało-czerwone 2018” (4Fun Dance) nie wszystkim się spodobały. Czyżby nie wszyscy chcieli oglądać jak ich wielkie piersi podskakują w obecności polskiej flagi? Wygląda na to, że mistrzostwa w Rosji jeszcze się nie zaczęły, a ktoś już strzelił sobie samobója…

Pseudo-celebrytki w wideoklipie uprawiają coś na kształt tańca godowego, ocierając się o flagę Polski i piłkę, oczywiście bez ubrań – napisał pudelek.pl.

Reżyser i producent Andrzej Saramonowicz uważa, że Godlewskie przesadziły. Opublikował na Facebooku post, w którym apeluje, by siostrami zajęła się prokuratura. Uważa, że w teledysku widoczna jest profanacja polskich symboli narodowych.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski sponsorem reprezentacji Polski

To przerażające doświadczenie widzieć, jak tzw. suweren czyni Polskę na miarę swoich wyobrażeń. Czyli zamienia ją w Pokraj. Reduto Dobrego Imienia i prokuraturo podległa panu Ziobrze! Do tej pory - pod pretekstem naruszania przepisów o godle, barwach i hymnie Rzeczpospolitej Polskiej - zajmowaliście się wyłącznie tępieniem swoich przeciwników politycznych. W przypadku wideoklipu pań Godlewskich "Biało-czerwone 2018" naruszenie przepisów o godle, barwach i hymnie Rzeczpospolitej Polskiej wydaje się ewidentne. Prokuraturo! Czekam na reakcję! – napisał w mediach społecznościowych Andrzej Saramonowicz.

Po tym jak siostry Godlewskie przebrały się za Marylin Monroe i śpiewały „Happy birthday” na urodziny prezydenta Andrzeja Dudy, wydawało się, że nie są w stanie już zaskoczyć fanów i hejterów. Jednak „Biało-czerwone 2018” to potężny cios. Ten klip to czysty „seks” (może już porno?) na boisku. Nagie piersi i gołe pupy, wypinanie krocza, tarzanie się po murawie i tekst „ ja robię popcorn, ty miejsce mi grzej…” to wysoko ustawiona poprzeczka. Czy chcecie, aby mundial 2018, był aż tak gorący?

ZOBACZ TEŻ: Siostry Godlewskie bez makijażu

Piosenki na mundial 2018

Czy mimo kontrowersji będzie to hymn mundialu 2018 w Rosji?  Może nie będzie to oficjalna piosenka mistrzostw, ale na pewno stanie się hitem internetu. Ma jednak poważną konkurencję. Szokującą piosenkę "Polska Biel i Czerwień" nagrał też Marian Lichtman. Po bandzie pojechał również Krzysztof Krawczyk, który nagrał piosenkę "Lewandowski, gol dla Polski" i hit "Biało-Czerwoni" z tekstem "Będziemy trawę gryźć...". Zapowiadają się bardzo trudne mistrzostwa.

ZOBACZ TEŻ: Stadiony na mistrzostwa w Rosji 2018. Czy to się nie zawali?

Zagłosuj

Czy piosenka Godlewskich to dobry hit na mundial?

Liczba głosów:

Siostry Godlewskie Biało-czerwone 2018 - teledysk

Czytaj także
Przeczytaj więcej